NewsyCóreczka Joanny Krupy źle znosi rozstanie. "Nie chce na mnie nawet popatrzeć". Modelka zdradziła, co dzieje się w jej domu

Córeczka Joanny Krupy źle znosi rozstanie. "Nie chce na mnie nawet popatrzeć". Modelka zdradziła, co dzieje się w jej domu

Joanna Krupa
Joanna Krupa
Krystyna Miśkiewicz

12.03.2023 09:20, aktual.: 12.03.2023 10:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Krupa swoją przygodę z polskim show-biznesem zaczęła od programu Top Model. Od samego początku pełni tam rolę prowadzącej i przewodniczącej jury. Wcześniej podbiła amerykański show-biznes. Wystąpiła między innymi w tamtejszej edycji Tańca z Gwiazdami, a także w kilku reality shows. Obecnie rozwija własne biznesy i podbija rodzime czerwone dywany.

Swoje życie od kilku lat dzieli pomiędzy Stany Zjednoczone i Polskę. W ojczyźnie ma wiele zawodowych zobowiązań i zdecydowanie nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. W USA toczy się jej życie prywatne.

Gwiazda ma za sobą jedno nieudane małżeństwo. Jej drugim mężem został Douglas Nunes. Zakochani pobrali się w 2018 roku, a rok później doczekali córeczki. Asha w tym roku skończy 4 lata i jest oczkiem w głowie rodziców. Właśnie jej mama zdradziła, że jedynaczka źle znosi rozłąkę.

Joanna Krupa o rozłące z córką

Joanna Krupa ponad wszystko uwielbia swoją córkę. W roli mamy odnalazła się doskonale. Mała Asha mieszka z rodzicami w Los Angeles, ale ma już za sobą kilka podróży do Polski. Modelka coraz częściej ze względu na zawodowe zobowiązania pojawia się w ojczyźnie, ale nie zawsze może zabrać ze sobą pociechę. Okazuje się, że jej córeczka bardzo tęskni, ale nie potrafi jeszcze tego okazać.

Ona tęskni, jeszcze jest za mała, żeby to naprawdę mi powiedzieć, zawsze jest obrażona. Dzwonię do niej na FaceTime, a ta w drugą stronę, nie chce na mnie nawet popatrzeć - wyznała Asia w rozmowie z Party.

Przyznała, że podczas wyjazdu do Polski jej córka znajduje się pod najlepszą opieką. Jest z nią mamy Joanny, a także mąż modelki.

Moja mama jest, moja córeczka ją kocha ponad wszystko. Tak jak teraz jestem w Polsce, moja mama jest w Los Angeles, też mój mąż jest z Ashą. Ale wiem, że ona tęskni, jeszcze jest za mała, żeby to naprawdę mi powiedzieć, zawsze jest obrażona. Dzwonię do niej na FaceTime, a ta w drugą stronę, nie chce na mnie nawet popatrzeć. Ale już wiem, jaka ona jest. Jak babci nie ma i babcia dzwoni, to tak samo do niej się zachowuje. Ja tego nie biorę do serca - wyjaśniła w rozmowie z Party.

Zdaje się, że Asha bardzo przeżywa dłuższe wyjazdy swojej mamy.

Joanna Krupa o drugim dziecku

Joanna nigdy nie ukrywała, że chciałaby, aby jej córeczka miała rodzeństwo. Bardzo poważnie rozważa kolejną ciążę. O swoich planach powiększenia rodziny, opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Chciałabym bardzo jeszcze jedno dziecko dla Asi. Ona coraz bardziej podpytuje się o siostrę, brata.

To dla córki Joanna chciałaby zdecydować się na drugie dziecko:

Powolutku rozumie, co to jest, ma też bardzo bliskich kolegów i koleżanki, mówi, że to są jej bracia, czy jej siostry. Więc dla niej bardzo bym chciała drugie dziecko.
  • Joanna Krupa i Asha o poranku
  • Joanna Krupa i Asha
  • Joanna Krupa i Asha
  • Asha i Joanna Krupa u fryzjera
  • Joanna Krupa z Ashą na konferencji Top Model
  • Joanna Krupa z Ashą na konferencji Top Model
  • Joanna Krupa i Asha w nowym uczesaniu
  • Joanna Krupa z córeczką
  • Joanna Krupa i Asha
[1/9] Joanna Krupa i Asha o poranku
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także