Jak możemy przeczytać w Fakt Gwiazdy, Joasia po raz kolejny bardzo namiętnie szuka miłości. Po rozwodzie z Romainem Zago, bardzo długo zbierała się w sobie, by zacząć na nowo chadzać na randki i odwiedzać kluby nocne.
Jednak jak powiedziała modelka w tabloidzie, nie było to łatwe, ze względu na kompleksy, których nabawiła się po rozwodzie. Do dziś są one powodem bycia samej.
Myślicie, że Joanna Krupa rzeczywiście powinna mieć się czego wstydzić?