Ewidentnie wszystko, co dobre kiedyś musi się skończyć. Małżeństwo Krupy i Zago dobiegło końca. Małżonkowie w wywiadach nie linczują się nawzajem, zapewniają o wielkiej sympatii i szacunku, twierdza że pozostaną w kontakcie, i zdaje się, że to wszystko może być prawdą! Okazuje się bowiem, ze para po podpisaniu papierów rozwodowych w sądzie, szybciutko zmieniła stroje na bardziej adekwatne i wybrała się na plażę.
Niedoszli eks małżonkowie spacerowali po plaży, opalali się, relaksowali i baraszkowali w wodzie, a potem Romain robił zdjęcia byłej żonie.
Joanna kiedyś powiedziała, że nie wyklucza, że być może jeszcze się kiedyś zejdą z Romainem.