NewsyCórka Jacka Kurskiego od pierwszych dni życia opływa w luksusy. Takie samo nosidełko dla dzieci wybrali Lewandowscy

Córka Jacka Kurskiego od pierwszych dni życia opływa w luksusy. Takie samo nosidełko dla dzieci wybrali Lewandowscy

Jacek i Joanna Kurscy
Jacek i Joanna Kurscy
Zuza Maciejewska

31.03.2021 14:20, aktual.: 31.03.2021 16:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pod koniec marca Jacek i Joanna Kurscy zostali rodzicami. Powitali na świecie Annę Klarę Teodorę. Dziewczynka urodziła się w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie, o czym prezes TVP poinformował w jednym z wpisów na Twitterze. Przy okazji podziękował personelowi placówki:

Anna Klara Teodora jest już z nami na świecie (53 cm, 3,58 kg, 10 pkt, CSK MSWiA - z serca dziękujemy lekarzom i personelowi)Dziękujemy Bogu. Jezusowi Miłosiernemu. Łagiewnikom. Nasza córka urodziła się w Święto Zwiastowania Pańskiego. W dzień świętości życia. Joanna i Jacek.

Joanna i Jacek Kurscy: nosidełko dla dziecka. Jakie wybrali?

Ze względu na obostrzenia związane z epidemią koronawirusa Jacek Kurski nie mógł być obecny podczas narodzin córki. Prezes TVP po raz pierwszy osobiście zobaczył dziecko we wtorek, gdy odebrał je i jego mamę ze szpitala. Całej sytuacji uważnie przyglądali się paparazzi, którzy zrobili sporo zdjęć. Tylko u nas zobaczycie wideo z tego momentu.

Jacek i Joanna znaleźli chwilę, by porozmawiać z dziennikarzami. Dumny tata wyjaśnił, skąd wziął się pomysł, by nadać córce aż trzy imiona. Powiedział, że każde z nich ma szczególne znaczenie:

Anna to imię po mojej mamie, Klara siostrze mojej mamy, a Teodora to mama dwóch wymienionych wcześniej kobiet. Zawsze czułem wsparcie i modlitwę mojej mamy. Mama wyprosiła to dziecko u Boga. Byłem bardzo szczęśliwy jak Joanna zaproponowała by nasza córka nosiła imię po mojej mamie - mówi Jacek Kurski w rozmowie z Faktem.

Prezes TVP wręczył swojej ukochanej bukiet róż, dla Anny Klary Teodory przygotował stylowe nosidełko w granatowym kolorze, które może również pełnić funkcję fotelika. Tę markę gwiazdy wręcz uwielbiają. Mowa o produkcie Cybex, a konkretniej o modelu Cloud Z i-Size, którego cena waha się w granicach 1000 zł. Jest on nie tylko wygodny, ale jak zapewniają producenci, jest "produktem prawdziwie godnym zaufania". Posiada obrotowe siedzisko, które pozwala na łatwe wyjmowanie i wkładanie dziecka do jego wnętrza. Dzięki temu nie naraża się kręgosłupa rodzica na przeciążenie.

Obraz

Taki fotelik Joanna i Jacek Kurscy wybrali dla córkiPodobnym fotelikiem podróżują dzieci m.in. Anny Lewandowskiej czy Małgorzaty Rozenek. Uważacie, że jest warty swojej ceny?

  • Jacek Kurski odebrał żonę i córkę ze szpitala
  • Taki fotelik Joanna i Jacek Kurscy wybrali dla córki
  • Jacek Kurski odebrał żonę i córkę ze szpitala
  • Jacek Kurski odebrał żonę i córkę ze szpitala
  • Jacek Kurski odebrał żonę i córkę ze szpitala
  • Jacek Kurski odebrał żonę i córkę ze szpitala
  • Taki fotelik Joanna i Jacek Kurscy wybrali dla córki
[1/7] Jacek Kurski odebrał żonę i córkę ze szpitala
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także