Joanna Horodyńska w rozmowie z Jastrząb Post skomentowała to porównanie. Gwieździe spodobało się zestawienie jej z ikoną mody. Wspomniała również, że często przybiera inne znane postaci.
Zabawne jest to, że można się zmieniać w różne osoby. Byłam już Madonną, teraz jestem Donatellą. Czemu mam uważać że jest to coś negatywnego? Donatella jest ikoną i bardzo się cieszę z tego porównania- powiedziała nam Horodyńska
Zdaje się, że gwiazda celowo prowokuje. Zobaczymy, jaką postać przybierze następnym razem.