NewsyMedia donoszą o złym stanie zdrowia Joanny Brodzik. Aktorka zareagowała. W oświadczeniu cytuje Konstytucję

Media donoszą o złym stanie zdrowia Joanny Brodzik. Aktorka zareagowała. W oświadczeniu cytuje Konstytucję

Joanna Brodzik
Joanna Brodzik
Elwira Szczepańska

23.04.2022 19:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Brodzik największą popularność zdobyła, gdy pojawiła się w serialu Magda M., w którym wcielała się w rolę tytułowej Magdy, choć w zawodzie pracowała już wiele lat. Widzowie z zapartym tchem śledzili historię jej bohaterki. Ostatecznie producenci postanowili zakończyć serial, choć fani byli niepocieszeni.

Aktorka zagrała ponadto w takich hitowych produkcjach jak Klan, Graczykowie czy Dom nad rozlewiskiem. Obecnie występuje również w serialach 40Misja oraz Receptura. Za swój talent była wielokrotnie nagradzana. Wśród jej statuetek znajdują się: Telekamera w kategorii Najlepsza aktorka, Złota Podkowa dla Najlepszej aktorki w filmie fabularnym czy Kobieta Roku od magazynu Glamour.

Ostatnio media obiegły niepokojące doniesienia o jej stanie zdrowia. Aktorka postanowiła na nie zareagować.

Joanna Brodzik wydała oświadczenie w sprawie stanu swojego zdrowia

Fanów Joanny Brodzik martwiły ostatnie doniesienia mediów. Podawano, że aktorka zmaga się z bólami kręgosłupa, które miały być spowodowane chodzeniem w butach na wysokich obcasach. Artystka postanowiła odnieść się do plotek i wydała oświadczenie, w którym zaznaczyła, że dane medyczne są wrażliwymi informacjami i w przypadku nieuszanowania jej prywatności, będzie zmuszona do podjęcia kroków prawnych.

W odniesieniu do publikowanych przez media fałszywych informacji na temat mojego zdrowia pragnę zaznaczyć, że dane medyczne, obejmujące informacje na temat stanu zdrowia i wykonanych procedur medycznych, mieszczą się w sferze prywatności pacjenta, a wręcz jego intymności- zaczęła.

Zacytowała także odpowiedni fragment Konstytucji.

W myśl art. 47 Konstytucji RP każdy ma prawo do ochrony prawnej życia prywatnego, rodzinnego, czci i dobrego imienia.W związku z powyższym proszę o nierozpowszechnianie informacji nieprawdziwych.Pragnę zapewnić, iż stan mojego zdrowia jest stabilny, a moje aktywności zawodowe toczą się nieprzerwanie w pełnym wymiarze.

Zaprosiła także fanów na sztukę ze swoim udziałem, która jest jednocześnie jej debiutem w roli producentki kreatywnej.

Zapraszam na najbliższe spektakle do Sceny Relax:24.04 godz.17.00 oraz 25 i 26.05 godz.19.00."Wstydź się" to komediodramat, w którym partneruje mi Beata Kawka oraz w specjalnym udziale- Mariusz Bonaszewski. Sztuka jest również moim debiutem w roli producentki kreatywnej.

Napisała także, że prosi o uszanowanie swojej prywatności i Konstytucji.

Media proszę o uszanowanie prawa Konstytucji RP i nie rozpowszechnianie, jak i niepublikowanie informacji nieprawdziwych i wkraczających w sferę prywatności.W innym wypadku zostaną przeze mnie podjęte kroki prawne.Z poważaniem,Joanna Brodzik

Joanna Brodzik tym samym uspokoił a swoich fanów i ucięła wszelkie spekulacje na temat stanu zdrowia.

Joanna Brodzik - sylwester 2021
Joanna Brodzik - sylwester 2021
Joanna Brodzik
Joanna Brodzik
Joanna Brodzik
Joanna Brodzik
Joanna Brodzik zaskoczyła metamorfozą w "DDTV" | fot. AKPA
Joanna Brodzik zaskoczyła metamorfozą w "DDTV" | fot. AKPA
Joanna Brodzik zaskoczyła metamorfozą w "DDTV" | fot. AKPA
Joanna Brodzik zaskoczyła metamorfozą w "DDTV" | fot. AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także