Joanna Brodzik już tak nie wygląda! Gwiazda zmieniła fryzurę

Joanna Brodzik
Joanna Brodzik
Milena Majek

03.05.2016 11:57, aktual.: 03.05.2016 13:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wiosna sprzyja zmianom. Wielu z nas poddaje się różnego rodzaju metamorfozom. Najczęściej dotyczą one odchudzania. Niektórym po zimie zostało parę dodatkowych kilogramów. Starają się więc jak mogą, aby zdążyć zrzucić je do lata. Na plaży wszyscy chcemy prezentować się idealnie. Gwiazdy motywują nas do pójścia na siłownię i zmiany stylu życia.

Niektórzy z kolei pragną zmiany fryzury. Z tego powodu udają się więc do swoich ulubionych stylistów, którzy wiedzą, jak zadbać o włosy. Gwiazdy również decydują się na nowy wizerunek. Niektóre drastycznie obcinają włosy, inne zmieniają jedynie kolor. Na odświeżenie fryzury zdecydowała się też Joanna Brodzik. Aktorka na premierze filmu Letnie przesilenie zaprezentowała się w nowej odsłonie. Gwiazda przyszła w długich, blond lokach. Zdaniem jej znajomej, zmiana ma związek z kontraktem reklamowym, który Brodzik niedawno podpisała.

Joanna niedawno została twarzą popularnej marki kosmetycznej. Nowa fryzura to zapewne pomysł stylistów pracujących dla firmy - mówi w rozmowie z magazynem Flesz

Jak myślicie, czy Joannie lepiej w takiej fryzurze? A może wolicie ją w poprzedniej?

Joanna Brodzik na premierze filmu Letnie przesilenie
Joanna Brodzik na premierze filmu Letnie przesilenie
Joanna Brodzik, I Festiwal Polskich Seriali, fot. AKPA
Joanna Brodzik, I Festiwal Polskich Seriali, fot. AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także