Jessica Mercedes z okazji zbliżających się świąt postanowiła wesprzeć potrzebujących. Blogerka włączyła się w akcję bożonarodzeniową "Szlachetna paczka" i w tym celu udała się na zakupy. Gwiazda wpadła w szał wybierania prezentów dla potrzebujących. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem wózka wypchanego po brzegi gadżetami i jedzeniem.
Trzeba powiedzieć, że Jessica ma gest. Bierzcie z niej przykład, chociaż w 1% :)