PaparazziJessica Chastain wsparła protest w Warszawie! Najpierw mocne przesłanie do Polek, a potem udział w marszu! Mamy zdjęcia [WIDEO]

Jessica Chastain wsparła protest w Warszawie! Najpierw mocne przesłanie do Polek, a potem udział w marszu! Mamy zdjęcia [WIDEO]

Jessica Chastein w Polsce
Jessica Chastein w Polsce
Aneta Błaszczak

08.03.2017 13:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dzisiaj rano z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet grupa ubranych na czarno osób zorganizowała protest w centrum Warszawy. Maszerowano z transparentami, na których były hasła takie jak: "Chcemy medycyny, nie ideologii", "Śmierć wrogom kobiet", "Mniej księży więcej księżniczek" czy Prawo wyboru nie prawo terroru". Do manifestujących dołączyła nominowana do Oscara Jessica Chastain, która od kilku dni jest w Polsce w ramach promocji swojego najnowszego filmu "Azyl", w którym gra główną rolę - film opowiada historię Polki - Antoniny Żabińskiej, która razem z mężem ryzykując życie ukrywała podczas wojny setki Żydów na terenie warszawskiego ZOO.

Dziś jest Międzynarodowy Dzień Kobiet. Nasze postulaty dotyczą nierówności płacowych i opieki medycznej dla kobiet. To sprawy, które są dla mnie szczególnie istotne. Chciałam dzisiaj wziąć udział w strajku, a miałam to szczęście, że akurat byłam tu – w Warszawie. Bardzo się cieszę, że mogę się solidaryzować z polskimi kobietami - powiedziała gwiazda reporterowi TvnWarszawa.

Bardzo się cieszymy, że nasze problemy są zauważane i nagłaśniane przez takie gwiazdy. Czekamy na zaangażowaną społecznie Angelinę!

Źródło: Agencja X-news, x-news.pl

Jessica Chastain wspiera polskie kobiety
Jessica Chastain wspiera polskie kobiety
Jessica Chastain na Międzynarodowym Strajku Kobiet w Warszawie
Jessica Chastain na Międzynarodowym Strajku Kobiet w Warszawie
Jessica Chastain w Polsce
Jessica Chastain w Polsce
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także