Okazuje się, że Timberlake i Biel chcą mieć kolejne dziecko. Para ma jednak problem z naturalnym poczęciem potomka. Jak donosi magazyn In Touch, wokalista i aktorka zdecydowali się na zapłodnienie metodą in vitro, która pozwala także na wybór płci dziecka. Warto przypomnieć, że Justin podobno bardzo chciałby mieć dziewczynkę. Do zapłodnienia użyją zatem jedynie żeńskich embrionów.
Miejmy nadzieję, że już niedługo uda im się ponownie zostać rodzicami. Powodzenia!
Źródło: Agencja TVN / x-news.pl