NewsyJessica Alba skróciła piękne włosy i zafundowała sobie blond pasemka. Fani zakochali się w niej na nowo

Jessica Alba skróciła piękne włosy i zafundowała sobie blond pasemka. Fani zakochali się w niej na nowo

Jessica Alba
Jessica Alba
05.02.2022 15:30, aktualizacja: 05.02.2022 16:21

Jessica Alba to amerykańska aktorka i modelka. Debiutowała na ekranie już jako młoda dziewczyna w latach 90. Bodaj najlepiej przyjęła się jej rola w filmie Cień anioła, za którą została nominowana do Złotego Globu. Grała też m.in. w Honey, Błękitna głębia, Sin City - miasto grzechu i wielu, wielu innych hitach.

Aktorka łączy karierę z macierzyństwem – wychowuje troje dzieci, które od czasu do czasu pokazuje w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie śledzi blisko 20 milionów osób. Choć nie ma dużo czasu, to zajmuje się również prowadzeniem własnego przedsiębiorstwa, produkującego kosmetyki i artykuły gospodarstwa domowego.

Większość osób kojarzy Jessicę jako spokojną i ułożoną kobietę. Co ciekawe, swego czasu rozzłościła ona swoich rodaków. Amerykanom nie spodobały się jej słowa o wojnie w Iraku.

Wiesz, tak naprawdę to nie mój problem. Nie walczę, nie jestem w armii, nie jestem w jakichkolwiek siłach powietrznych, nie jestem Donaldem Rumsfeldem. I nie wiem, czy mogłabym znieść taką rzeczywistość jak: usiąść w domu i widzieć żołnierzy najeżdżających twój dom, ponieważ oni myślą, że twoje dziecko jest szpiegiem oraz te eksplozje zdarzające się w szkołach twoich dzieci. Nie wiem, czy mogłabym mieć wykształconą opinię o tym wszystkim – komentowała działalność byłego już sekretarza obrony USA.

Dziś raczej stroni od kontrowersji. W ostatnim czasie zachwyciła fanów metamorfozą. Skróciła włosy i przefarbowała je na blond.

Jessica Alba zmieniła fryzurę. Jak teraz wygląda?

Jessica dotychczas kojarzyła się z długimi, ciemnymi włosami. Ten look to już jednak przeszłość. Aktorka nie tylko skróciła włosy, ale też zrobiła sobie pasemka w kolorze blond. Efektem metamorfozy pochwaliła się za pośrednictwem wideo na Instagramie. Widać ją na nim świeżo po przefarbowaniu włosów. Rezultat zmiany jest naprawdę piorunujący!

Więcej zdjęć aktorki zobaczycie w galerii pod tekstem. Jak oceniacie tę zmianę? Większość fanów jest wręcz zachwycona, czego dowodem są pochlebne wpisy pod powyższym filmikiem.

  • Jessica Alba jako blondynka
  • Jessica Alba jako blondynka
  • Jessica Alba jako blondynka
  • Jessica Alba jako blondynka
  • Jessica Alba jako blondynka
  • Jessica Alba przed metamorfozą
  • Jessica Alba przed metamorfozą
  • Jessica Alba przed metamorfozą
[1/8] Jessica Alba jako blondynka
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także