NewsyJennifer Lopez przeszła metamorfozę. Ostre cięcie to mało powiedziane! Fani szaleją w komentarzach. Hot?

Jennifer Lopez przeszła metamorfozę. Ostre cięcie to mało powiedziane! Fani szaleją w komentarzach. Hot?

Jennifer Lopez - nowa fryzura
Jennifer Lopez - nowa fryzura

18.06.2023 10:40, aktual.: 18.06.2023 11:03

Jennifer Lopez to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd na świecie. Aktorka i piosenkarka jest na szczycie popularności od lat. Prywatnie to szczęśliwa mężatka, zakochana w swojej miłości sprzed lat.

Jennifer Lopez na szczycie

Piosenkarka właśnie kończy pracę nad nowym albumem. Jej fani od kilku lat czekali na nowe piosenki oraz trasę koncertową, podczas której mogliby spotkać swoją idolkę. W jednym z wywiadów JLo przyznała, że to kontynuacja jej wydawnictwa sprzed 20 lat, kiedy była zakochana i pełna wiary w przyszłość. Teraz jest dokładnie tak samo, dlatego chce dzielić się z fanami tym, co wypływa z jej duszy.

Niedawno Jennifer Lopez świętowała także premierę nowego filmu, w którym zagrała główną rolę. Choć Matka nie jest oceniana przez krytyków jako wybitne dzieło, widzowie chętnie odtwarzają go w serwisie Netflix. Przez pewien czas można było zobaczyć ten obraz w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych w Polsce.

Metamorfoza Jennifer Lopez

Jen wrzuciła do sieci dwa zdjęcia, które pokazały ją w zupełnie nowym wydaniu. Nie dość, że postawiła na ostre cięcie i wróciła do wyraźnie zarysowanej, postrzępionej grzywki, to jeszcze reszta kosmyków także jest delikatnie wycieniowana. Gwiazda zmieniła również kolor, stawiając na chłodny brąz, rozświetlony jaśniejszymi pasemkami. Zrezygnowała także z doczepianych rzęs.

Ciężko uwierzyć, że w lipcu Jennifer Lopez będzie świętowała 54 urodziny! Jak to możliwe, że wygląda ciągle jak nastolatka i nie starzeje się jak reszta śmiertelników? Czyżby odkryła magiczny sposób na wieczną młodość?

Fani nie przeszli obojętnie wobec takich fotografii piosenkarki. Od razu zaczęły sypać się komplementy. Część obserwatorów ma jednak wątpliwości, czy Jen nie założyła peruki, by zrobić sobie z nich żarty.

  • Zachwycająca jak zawsze! Ten blask!
  • 24 lipca 2023 skończysz 54 lata! Żartujesz sobie z nas???
  • To najpiękniejsza kobieta na świecie!
  • To ewidentnie peruka staruszko!

No cóż, dowiemy się niebawem, przy okazji publikacji kolejnych fotek. A Wy, co sądzicie o nowej fryzurze JLo? Hot?

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez w kreacji Magdy Butrym
Jennifer Lopez w kreacji Magdy Butrym
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także