NewsyByły mąż wspiera Jennifer Lopez po rozstaniu z Alexem. Ich wspólne zdjęcie chwyta za serce. I jeszcze ten opis...

Były mąż wspiera Jennifer Lopez po rozstaniu z Alexem. Ich wspólne zdjęcie chwyta za serce. I jeszcze ten opis...

Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Krystyna Miśkiewicz
13.03.2021 14:40, aktualizacja: 13.03.2021 16:32

Jennifer Lopez do niedawna tworzyła bardzo udany związek z Alexem Rodriguezem. Zakochani poznali się w 2017 roku i szybko narodziło się między nimi poważne uczucie. Pokazywali się wspólnie na salonach i brylowali na czerwonym dywanie. Nie szczędzili także kolejnych dowodów miłości i okazywania uczuć. W 2019 roku baseballista oświadczył się światowej sławy wokalistce, co wywołało nieustającą lawinę plotek na temat ich ślubu. Co jakiś czas tabloidy donosiły, że pobrali się w tajemnicy przed prasą i fanami. Jennifer zapewniała jednak, że szykują spektakularną uroczystość, która była zaplanowana na wiosnę zeszłego roku.

Niestety pandemia zniszczyła ich ślubne plany, a zakochani postanowili przełożyć wszystko na późniejszy, bliżej nieokreślony termin. Okazuje się, że był to pierwszy krok do kryzysu w ich relacji. Wiele osób uważało ich za jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Wczoraj kolorową prasę obiegła informacja o tym, że zerwali zaręczyny i nie są już razem.

Jennifer Lopez udostępniła zdjęcie zapłakanej córki

Wczorajsze prasowe doniesienia jednoznacznie mówią o tym, że miłość pomiędzy Jennifer Lopez a byłą gwiazdą sportu dobiegła końca. Do wszystkiego miała przyczynić się pandemia i odwołany ślub. Miał to być początek wielkiego kryzysu.

Są na rozdrożu od prawie trzech miesięcy. Starali się zachować to razem dla dzieci, ale wszyscy wiedzieli, że to nie zadziała. Mieli razem kupić mega rezydencję, a potem tak się nie stało. Kiedy wycofali się z umowy, wszyscy ich przyjaciele tutaj w Miami już wiedzieli – zdradza źródło People.

Wczoraj prasa poinformowała o rozstaniu wokalistki, a chwilę po tym na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia zapłakanej córki, którą pociesza jej były mąż Marc Anthony. Gwiazda nie mogła być blisko 13-latki, ale połączyła się z nią na Face Time.

Kiedy są smutni, ale mamusia i tatuś tu są #Kokosiki. Kocham Was! Jestem z Was taka dumna! - napisała Jennifer.

Być może Emme tak bardzo przeżywa rozpad związku mamy. Alex Rodriguez zbudował z bliźniakami swojej byłej partnerki bardzo dobre relacje i przez długi czas był ważną częścią ich życia. To rozstanie na pewno nie będzie dla nich łatwe.

Marc Anthony pociesza córkę
Marc Anthony pociesza córkę
Obraz
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez chcą zrezygnować ze ślubu
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez chcą zrezygnować ze ślubu
Jennifer Lopez z dziećmi
Jennifer Lopez z dziećmi
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez z dziećmi
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez z dziećmi
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez z dziećmi
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez z dziećmi
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także