NewsyJennifer Lopez bohaterką nowego reality-show. Szykuje się hit. Alexa Rodrigueza wbije w ziemię, jak to zobaczy

Jennifer Lopez bohaterką nowego reality-show. Szykuje się hit. Alexa Rodrigueza wbije w ziemię, jak to zobaczy

Jennifer Lopez, Alex Rodriguez
Jennifer Lopez, Alex Rodriguez
Elwira Szczepańska
08.07.2021 07:00, aktualizacja: 08.07.2021 08:03

Jennifer Lopez jeszcze w zeszłym roku snuła ślubne plany z Alexem Rodguezem. Obmyślali spektakularną uroczystość, która miała się odbyć we Włoszech. Na przeszkodzie stanęła im pandemia koronawirusa. Chociaż wydawałoby się, że ślub jest jednie kwestią czasu, narzeczeni na początku roku podjęli decyzję o rozstaniu. Wydali oficjalne oświadczenie, w którym podkreślili, że jest to ich pierwszy i ostatni komentarz na ten temat. Piosenkarka długo nie narzekała na samotność. Na jej drodze stanął były partner, Ben Affleck. Para dała sobie drugą szansę, a ich miłość kwitnie.

Jennifer Lopez i Ben Affleck bohaterami reality show

Kiedy Jennifer Lopez rzuciła Alexa Rodrigueza i wpadła prosto w ramiona swojego dawnego ukochanego Bena Afflecka, legenda baseballu nigdy nie była z tego zadowolona. Ale teraz przyjaciele J.Lo czują, że 45-letni były New York Yankeeis idzie za daleko ze swoimi drobnymi aktami zemsty. W zeszłym tygodniu A-Rod został zauważony na imprezie z byłą Bena, producentką Saturday Night Live, Lindsay Shookus, na jej przyjęciu z okazji 41. urodzin w Hamptons.

Para co prawda przyjaźni się od 15 lat, ale koledzy Jen nie są przekonani co do czystych intencji i mówią, że to był podstęp, aby zajść za skórę ich byłych partnerów. Sprawy są jeszcze bardziej mętne, bo od tego czasu okazało się, że Alex wynajął dom w Hamptons w niewielkiej odległości od wakacyjnego domu Jennifer!

To wszystko staje się trochę zbyt przerażające - mówi źródło - Jen przekazuje przez swoich wspólnych przyjaciół wiadomość, że musi się wycofać.

Rodriguez popada w manię? To co dopiero się zacznie dziać, jak się dowie o reality show, w którym zamierza wziąć udział jego była? J.Lo po ponownym odnalezieniu miłości z byłym narzeczonym Benem Affleck'iem z radością podpisała kontrakt z Netflixem i chce dać fanom wgląd w ich życie prywatne – zwłaszcza że ​​dawni narzeczeni nie chcą się pojawiać na wielkim ekran znowu razem. Ma powstać 6 odcinków show.

Ona i Ben bardzo ostrożnie podchodzą do wspólnego projektu po tym, jak ich film Gigli nie powiódł się, ale reality show to zupełnie inna sprawa. To będzie bardzo zabawne, ponieważ to wszystko, co robią – śmieją się, drażnią, flirtują – i płatają sobie nawzajem figle z udziałem dzieci. Wiedzą, że jest duże zainteresowanie ich romansem i w ten sposób mogą zadowolić swoich fanów i, miejmy nadzieję, zniechęcić paparazzi do ponownego zrujnowania im życia.

Wygląda na to, że występowanie przezd kamerami z bliźniakami Jen, Maxem i Emme, nie będzie problemem dla Bena.

Powoli poznają Bena. Wydaje się, że wszystko idzie gładko… [Jennifer] od dawna nie wyglądała na tak szczęśliwą.

Do tego pojawiają się informacje, że część przygód rodziny zostanie nakręcona w Sydney. Hugh Jackman, który podpisał kontrakt z Benem i wyprodukował film Apostle Paul, najwyraźniej prowadzi kampanię na rzecz sprowadzenia Bennifer do Australii.

Hugh powiedział już Benowi, że musi zabrać swój tyłek do Oz i przyłączyć się do zabawy, podobnie jak Matt [Damon, przyjaciel Bena, red.]. Matt i Hugh chcą sfilmować ich życie w Australii, ale muszą przekonać Bena.

Jennifer Lopez pokazała siostrę, Lyndę Lopez
Jennifer Lopez pokazała siostrę, Lyndę Lopez
Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem
Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem
Jennifer Lopez i Ben Affleck
Jennifer Lopez i Ben Affleck
Jennifer Lopez i Ben Affleck
Jennifer Lopez i Ben Affleck
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także