NewsyJennifer Aniston zostanie mamą i to... podwójną!

Jennifer Aniston zostanie mamą i to... podwójną!

Jennifer Aniston zostanie mamą i to... podwójną!
Karolina Stęclik

25.04.2016 08:30, aktual.: 25.04.2016 12:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jennifer Aniston ma za sobą dość burzliwe życie uczuciowe. W 1998 roku aktorka zaczęła spotykać się z Bradem Pittem. Po dwóch latach znajomości para wzięła ślub i wszystko wskazywało na to, że jest to miłość aż po grób. Ceremonia odbyła się w Malibu, a małżonkowie przez kolejne lata uchodzili za najpiękniejsza i najbardziej dopasowaną parę w Hollywood. Do czasu. Po 5 latach ich drogi się rozeszły, a przystojny aktor związał się z Angeliną Jolie.

Podobno Jennifer długo nie mogła pogodzić się ze stratą ukochanego. Kilkakrotnie próbowała ułożyć swoje życie u boku innego mężczyzny, jednak wszystko na marne. Dopiero teraz gwiazda wyszła na prostą i może pochwalić się udanym życiem osobistym. W minione wakacje artystka poślubiła Justina Therouxa.

Wszystko wskazuje na to, że przed małżonkami kolejny etap. Jak podaje amerykański magazyn People, gwiazda i jej partner zdecydowali się na adopcję! Niestety aktorce nie udało się zajść w ciążę naturalnymi sposobami. To spowodowało, że Jennifer i Justin podjęli decyzję o adopcji. Jakby tego było mało, zakochani chcą przygarnąć dwójkę dzieci! Podobno od niedawna para jest widywana w sierocińcu, gdzie spędzają weekendy z dwiema dziewczynkami, siostrami w wieku 3 i 4 lata.

Wszystko wskazuje na to, że już niebawem Jennifer zostanie mamą! :) Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Jennifer Aniston i Justiun Theroux chcą zaadoptować dwójkę dzieci
Jennifer Aniston i Justiun Theroux chcą zaadoptować dwójkę dzieci
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także