NewsyJay-Z odpowiada Beyonce na zarzuty o romans! Zapowiada publiczne rozliczenie się z gwiazdą

Jay‑Z odpowiada Beyonce na zarzuty o romans! Zapowiada publiczne rozliczenie się z gwiazdą

Jay-Z odpowiada Beyonce na zarzuty o romans! Zapowiada publiczne rozliczenie się z gwiazdą
Karolina Stęclik
06.05.2016 08:40, aktualizacja: 06.05.2016 12:22

Najnowszy krążek Beyonce Lemmonade wywołał całą masę kontrowersji, a spekulacje dotyczące płyty nie cichną od tygodnia. Wszystko to za sprawą tekstów piosenek, w których gwiazda ujawnia romans swojego ukochanego, Jay'a Z. Kobietą, która miała rozbić rzekomy związek była Becky z ładną fryzurą. Źródła twierdzą, że pseudonimem Becky w prywatnym środowisku nazywana jest Rita Ora. (Zobacz: Jay-Z miał romans z Ritą Orą? To o niej śpiewa Beyonce na swojej najnowszej płycie?) Szybko okazało się jednak, że mowa o kimś zupełnie innym, a na dowód tego Bee i Rita świetnie bawiły się w swoim towarzystwie na Gali Met.

Okazuje się, że to nie koniec medialnego szumu wokół Lemmonade. Jak zawiadamiają zagraniczne media, swoją własną wersję tej płyty chce wydać Jay Z! Będzie ona odpowiedzią na to, co zawarte jest na krążku Beyonce.

Jay Z napisał swoją własną "Lemonade", pisze piosenki ze swojej perspektywy. Chce pokazać, że na świecie jest jeszcze dużo dobrych mężczyzn. Myśli, że to genialne posunięcie - zdradza informator.

Czy Jay przyzna się do swoich grzeszków czy może im zaprzeczy? Tak czy inaczej pewne jest, że ta płyta to kolejny, opłacalny chwyt marketingowy.

Jay-Z nagrywa swoją wersję "Lemmonade"
Jay-Z nagrywa swoją wersję "Lemmonade"
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także