NewsyJaruś z "Chłopaków do wzięcia" ma nową dziewczynę? Opowiedział o swoim ideale

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" ma nową dziewczynę? Opowiedział o swoim ideale

Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" podzielił się opisem wymarzonej dziewczyny.
Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" podzielił się opisem wymarzonej dziewczyny.
Źródło zdjęć: © YouTube

30.05.2024 09:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jarek Mergner po występie w "Chłopakach do wzięcia" stał się internetowym fenomenem. Zwłaszcza przez swoją działalność na YouTubie, gdzie chwali się swoimi niecodziennymi kolekcjami starych zabawek, czy innymi ciekawymi nabytkami. Nie ukrywa jednak, że do pełni szczęścia brakuje mu miłości.

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" postanowił rozstać się ze swoją żoną Gosią, którą poślubił w 2022 roku. YouTuber i gwiazdor programu wyjaśnił bowiem, że jego zdaniem kobieta traktowała go jak skarbonkę i nie mógł dłużej wytrzymać. To oczywiście sprawiło, że nadszedł czas na poszukiwania nowej partnerki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jarek z "Chłopaków do wzięcia" o swoim ideale kobiety

Nie jest to jedyna zmiana w życiu Jarka - nie tylko znalazł nową pracę, ale też zamieszkał w innym mieszkaniu. I chociaż jego rozwód nie jest jeszcze sformalizowany, to mężczyzna rozpoczął już poszukiwania nowej partnerki. Opowiedział nawet, jakie musi spełniać wymagania.

Te, podobnie jak sam Jaruś, są raczej skromne. Próżno szukać piękności jak z okładek Vouge'a, inteligencji jak u laureatki Nobla, czy bogactw jak z rodu Kardashianek. "Legancki chłopak" Jarek chce, żeby jego nowa partnerka nie była materialistką, nie denerwowała się, jak nagrywa kolejne filmiki, a także emanowała ciepłem.

Wygląd jest dla niego sprawą drugorzędną. Podkreślił jednak, że doceniłby kogoś ze szczupłą sylwetką. Znacznie ważniejsze jest jednak to, by była w zbliżonym wieku do niego, a także lubiła spacery.

Czy Jarek z "Chłopaków..." ma nową partnerkę?

Oczywiście widzowie zasypują Jarka pytaniami o to, czy może poznał już kogoś, kto wypełni pustkę w jego życiu. Na razie mężczyzna milczy. Znając jednak jego szczerość, podejrzewamy, że jak tylko ktoś podbije jego serce, to Jarek sam nam o tym powie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

najlepszy obiad domowy

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także