NewsyJarosław Kuźniar pierwszy raz o swojej nowej pracy. Co powiedział w swoim pożegnaniu?

Jarosław Kuźniar pierwszy raz o swojej nowej pracy. Co powiedział w swoim pożegnaniu?

Jarosław Kuźniar
Jarosław Kuźniar
Milena Majek

31.05.2016 07:31, aktual.: 31.05.2016 11:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ta wiadomość zelektryzowała fanów dziennikarza. Kilka dni temu, Jarosław Kuźniar ogłosił, że odchodzi z Dzień Dobry TVN. Prowadzącego ostatni raz zobaczymy dziś, 31 maja.

Kuźniar postanowił przenieść swoją działalność wyłącznie do internetu. Dziennikarz będzie teraz pracować w Onecie. Jak donoszą wirtualnemedia.pl, Jarosław Kuźniar będzie prowadził cykl publicystyczny.

Tymczasem dziennikarz zgodnie z tym, co zapowiedział, z samego rana przeprowadził transmisję na żywo na swoim Facebooku. Potwierdził, że przechodzi do Onetu. Nie chciał jednak zdradzić szczegółów nowego programu.

Kiedy przyszło mi się zastanowić, czy chcę związać się kolejny sezon z Dzień Dobry TVN robiąc nie zawsze to, co lubię, postanowiłem zrezygnować i przejść do Onetu. Chciałbym Was zaprosić od września na stronę główną Onet i do spotkania z Wami na żywo tu na Facebooku. To jest wstęp do tego, co będę tam robić. Szczegółów póki co, zdradzić nie mogę. Kontakt z Wami taki tu, na żywo jest tym, o czym zawsze marzyłem. Czekam, aż będę od września mógł mówić coś innego, niż w TVN-ie - mówi Kuźniar

Będziecie śledzić Jarosława Kuźniara w internecie?

Jarosław Kuźniar odchodzi z "Dzień Dobry TVN"
Jarosław Kuźniar odchodzi z "Dzień Dobry TVN"
Jarosław Kuźniar odchodzi z "Dzień Dobry TVN"
Jarosław Kuźniar odchodzi z "Dzień Dobry TVN"
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także