Tym razem były piłkarz wystąpił w roli widza, ale 2 lata temu, podczas "Super Meczu" Lechii z Barceloną Jarosław grał w barwach swojego klubu i strzelił słynną bramkę, dzięki której Lechia zremisowała z Barceloną 2:2. Zadedykował ją swojej ukochanej Annie Przybylskiej, która wtedy była po pierwszej operacji trzustki i przebywała w szpitalu.
To dla mnie wielka rzecz strzelić bramkę w meczu z taką drużyną jak Barcelona. Ćwiczyliśmy stałe fragmenty gry, wiedzieliśmy, że to nie jest wysoka drużyna. Liczyliśmy na to, że uda nam się strzelić gola po stałym fragmencie. Uczucie wspaniałe, ale nie celebrowałem tej bramki do końca. Moja partnerka jest w szpitalu, to jej dedykuję bramkę - powiedział wtedy w wywiadzie dla trojmiastosport.pl
Pamiętacie tego gola? Nie? To zobaczcie wideo.