NewsyJanusz Józefowicz z synem na okładce "Gali"! Pasierb Nataszy Urbańskiej to niezłe ciacho!

Janusz Józefowicz z synem na okładce "Gali"! Pasierb Nataszy Urbańskiej to niezłe ciacho!

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz
Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz
Kuba Górski
05.08.2019 16:48, aktualizacja: 11.09.2019 01:44

Janusz Józefowicz ma troje dzieci – córkę Kamilę, syna Kubę oraz najmłodszą pociechę, której matką jest Natasza Urbańska, córkę Kalinę. Józefowicz na łamach Gali pierwszy raz oficjalnie pozuje ze swoim przystojnym synem, szczerze opowiada o tacierzyństwie oraz wyjawia sporo tajemnic z życia Jakuba.

Reżyser przyznaje, że nie poucza swojego syna, nigdy nie krytykuje jego wyborów oraz nie narzuca mu własnego zdania. Gdy Jakub przyszedł na świat, Józefowicz był już na innym etapie swojego życia. Wreszcie zaczął słuchać, nie był już apodyktyczny i niecierpliwy. Kuba szczerze wyznaje, że ojciec bardzo mu imponuje, natomiast Janusz przyznaje, że długo walczył z synem o przyjacielskie relacje:

 Miałem 22 lata, kiedy urodziła się Kamila. Wiem, że nie poświęciłem jej tyle czasu, ile powinienem. Wracałem z teatru, a ona już spała, gdy wstawałem, jej już nie było w domu. Myślę, że nie dojrzałem wtedy jeszcze do tej roli. Kuba pojawił się na świecie w innym momencie. Na pewno bardziej o niego walczyłem. Mimo że nie mieszkaliśmy razem, kiedy był mały, bo rozwiodłem się z jego mamą, starałem się wieczorami wpadać do nich, by przeczytać mu chociaż kilka słów na dobranoc – powiedział Józefowicz.

Przystojny Jakub Józefowicz, podobnie jak ojciec, został aktorem. Obecnie wciela się w postać Łukasza Mostowiaka w M jak Miłość. Co o tym wyborze sądzi słynny reżyser?

Ważne, że Kuba nie poszedł do „M jak Miłość”, bo chciał być sławny. Jemu przede wszystkim zależy na nauce warsztatu u boku znakomitych aktorów. Nie ma lepszej szkoły dla młodego adepta tego zawodu niż plan. Jeśli chciałby zbijać lajki na Instagramie, brylować na ściankach, na pewno wybrałby inną drogę. Dzisiaj większą popularność niż telewizja zapewnia internet: kanały na YouTubie, profile na portalach społecznościowych.

Kuba Józefowicz wyznał, czy bycie synem sławnego ojca ułatwia drogę do kariery:

Tata nie daje mi taryfy ulgowej, jest wymagający. Wszystkie sprawy osobiste zostawiamy przed wejściem do teatru. Chociaż mamy odmienne charaktery, łączy nas podobna wrażliwość i pasja – zdradził Kuba.

Cały wywiad z Januszem Józefowiczem i jego synem Kubą znajdziecie w najnowszym wydaniu Gali. Już sama okładka zachęca nas do lektury.

 • Janusz Jozefowicz - 60. urodziny
 • Jakub Józefowicz w Dzień Dobry TVN, 9 marca 2019
 • Jakub Józefowicz zagra Łukasza w M jak Miłość
 • Jakub Józefowicz zagra Łukasza w M jak Miłość
 • Jakub Józefowicz zagra Łukasza w M jak Miłość
 • Janusz Józefowicz i Jakub Józefowicz na okładce Gali
 • Janusz Józefowicz z synem w Dzień Dobry TVN, 9 marca 2019
 • Jakub Józefowicz zagra Łukasza w M jak Miłość
 • Jakub Józefowicz zagra Łukasza w M jak Miłość
 • Jakub Józefowicz, syn Janusza
 • Natasza Urbańska w blondzie
 • Jakub Józefowicz - Planeta Singli 3 premiera
[1/12] Janusz Jozefowicz - 60. urodziny
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także