NewsyKrystyna Janda zobaczyła artykuł o swoich DZIURAWYCH butach i wydała oświadczenie! Fani okazali jej wsparcie

Krystyna Janda zobaczyła artykuł o swoich DZIURAWYCH butach i wydała oświadczenie! Fani okazali jej wsparcie

Krystyna Janda
Krystyna Janda
05.07.2023 11:40, aktualizacja: 05.07.2023 12:37

Krystyna Janda to artystka wielkiego formatu. Zadebiutowała w roli reżyserki Agnieszki w pamiętnym Człowieku z marmuru Wajdy. Później mogliśmy oglądać ją w Człowieku z żelaza, Przesłuchaniu, Dekalogu, Golemie, Tataraku, Przedwiośniu, Żółtym szaliku.

70-latka wciąż pozostaje aktywna zawodowo – występuje jako aktorka i współprowadzi dwa teatry. W drodze do jednego z tych budynków, Teatru Polonia w Warszawie, sfotografował ją paparazzo. Zdjęcia pani Krystyny trafiły na portal tabloidu Super Expressu.

Ale wpadka! Krystyna Janda ma dwa teatry, a chodzi w dziurawych łachmanach! Widok jej stóp szokuje – dziennikarze zatytułowali artykuł w całości poświęcony... dziurawym butom gwiazdy.

Gdy Janda zapoznała się z nieco złośliwą publikacją, zareagowała.

Krystyna Janda reaguje na artykuł o swoich dziurawych butach

We wpisie na Facebooku wyjaśniła, że teatry nie są jej własnością, tylko należą do fundacji. Poza tym napisała kilka słów nt. swojego obuwia. Oddajmy jej głos:

Nie – MAM DWA TEATRY – tylko są to teatry Fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury. I lubię chodzić w dziurawych butach. Taki wybór.

W sekcji komentarzy wielbiciele Jandy okazali jej wsparcie.

  • Też chodzę w dziurawych butach, nowe zostały w poprzedniej firmie, niech chodzą bogatsi ode mnie, i żyję jako kolejny sort, mam to w głębokim poważaniu.
  • Kocham Panią za wszystko i za dziury w butach też.
  • Ja znałam człowieka, który był dyrektorem najlepiej zarabiającej w powiecie, a nosił kurtkę, która miała z 30 lat patrząc po fasonie i znoszeniu. Natomiast jak się o czymś wypowiedział to warto było posłuchać. Najmądrzejsi ludzie lubią żyć w sposób prosty, bo ich ogranicza czas i to jest w nich piękne, że niczego nie robią na pokaz – pisali.

A Wy jakie obuwie preferujecie na co dzień?

Krystyna Janda – Dzień Dobry TVN
Krystyna Janda – Dzień Dobry TVN
Obraz
Krystyna Janda
Krystyna Janda
Krystyna Janda - premiera sztuki Pan Hoho
Krystyna Janda - premiera sztuki Pan Hoho
Krystyna Janda
Krystyna Janda
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także