NewsyJan Wieczorkowski i Monika Brodka byli zakochani. Co zniszczyło ich związek?

Jan Wieczorkowski i Monika Brodka byli zakochani. Co zniszczyło ich związek?

Jan Wieczorkowski Monika Brodka
Jan Wieczorkowski Monika Brodka
28.12.2023 10:38

Jan Wieczorkowski zyskał ogólnopolską rozpoznawalność dzięki roli Michała Chojnickiego w serialu "Klan". Był jednym z największych gwiazdorów produkcji, w której występował w latach 1997-2004. Uznawany był także za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Na swoim koncie ma związek między innymi z Moniką Brodką. Jak się poznali?

Jan Wieczorkowski był w związku z Moniką Brodką. Jak się poznali?

Jan Wieczorkowski i Monika Brodka zostali parą w 2004 roku. Aktor miał wybrać się na jeden z koncertów młodej wokalistki, która zwyciężyła w "Idolu" i rozwijała swoją karierę. Miała przyjąć zaproszenie na kawę, a podczas spotkania okazało się, że ze starszym o 16 lat mężczyzną wiele ją łączy.

Zostali parą, choć nie afiszowali się swoim uczuciem w mediach. Fotoreporterom jednak udawało się przyłapać ich na czułościach. Pojawiły się nawet doniesienia, że gwiazdor "Klanu" przedstawił wybrankę rodzicom i ma planować ślub. Okazało się jednak, że po zaledwie roku ich związek się rozpadł. Do dzisiaj krążą teorie dotyczące końca relacji gwiazd.

Dlaczego Jan Wieczorkowski i Monika Brodka się rozstali?

Kiedy na jaw wyszło, że Monika Brodka i Jan Wieczorkowski nie są już razem, pojawiły się domysły na temat przyczyny zakończenia ich relacji. Nie brakowało opinii, że przystojny aktor, któremu przylepiono łatkę niestałego w uczuciach podrywacza, znudził się i zostawił piosenkarkę.

Pojawiła się także wersja, według której to młoda gwiazda zakończyła relację, ponieważ była zbyt młoda na małżeństwo. Sami zainteresowani jednak nigdy nie potwierdzili żadnego z domysłów. Ich związek i rozstanie są więc nadal owiane tajemnicą.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także