NewsyAle przypakował! Jan Dąbrowski ściągnął koszulkę i pokazał imponującą muskulaturę. Spektakularna przemiana

Ale przypakował! Jan Dąbrowski ściągnął koszulkę i pokazał imponującą muskulaturę. Spektakularna przemiana

Jan Dąbrowski metamorfoza
Jan Dąbrowski metamorfoza
Luiza Wojciechowska
21.09.2021 16:00, aktualizacja: 21.09.2021 16:42

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz są razem od kilku lat. Tworzą zgraną i piękną parę. Mimo młodego wieku są bardzo dojrzali i oboje starają się cały czas pielęgnować swoje uczucie. Lubią spędzać ze sobą czas, często pokazują się wspólnie na branżowych imprezach. Z chęcią publikują wspólne zdjęcia, po których widać, że są ze sobą szczęśliwi.

Zakochani wielokrotnie przekonywali, że chcą stworzyć dużą rodzinę. Są już rodzicami dwóch córek. W styczniu 2020 roku na świecie pojawiła się Pola, a nieco ponad rok później Nela. Para ma w planach kolejne dzieci. Janowi marzy się synek.

Jan Dąbrowski pokazał efekty treningów. Jak teraz wygląda?

25-latek wiedzie szczęśliwe życie, o jakim wielu jego rówieśników może tylko pomarzyć. Postanowił jednak coś w nim zmienić. Mimo że jest bardzo zapracowany, ma pełno obowiązków zawodowych i rodzinnych, zdecydował się zrobić coś wyłącznie dla siebie.

Youtuber od niedawna zaczął odwiedzać siłownię. Na pierwsze efekty nie musiał długo czekać. Sylwetka Janka po miesiącu intensywnych treningów zdecydowanie się poprawiła.

Dąbrowski już nie jest smukłym chłopcem, a pięknie zbudowanym mężczyzną. Najlepszym tego dowodem są zdjęcia, jakie dodał na Instagramie. Dzięki zestawieniu fotek przed i po możemy podziwiać, jak bardzo zmieniło się jego ciało.

Nowa sylwetka to jeszcze nie wszystko. Narzeczony Sylwii Przybysz podkreśla, że oprócz figury, zmieniło się także jego myślenie i podejście do walki ze swoimi słabościami:

Przepraszam, że tak wpycham Wam się z nagością w środku dnia, ale jaram się jak pochodnia. Po prawej macie mnie jeszcze dwa/trzy miesiące temu, a po lewej ja, który od miesiąca ćwiczy na siłowni. Fajnie zobaczyć zarys mięśni, jednak to, co w głowie się zmieniło, dzięki aktywności fizycznej to drugie .Dzięki @_liftbro za wspólne treningi - to Twoja wina, że teraz mam więcej werwy i chęci do działania. Trzymajcie widzowie kciuki, żebym wytrwał w postanowieniu i dalej trenował.

Internauci wychwalają nowy wygląd Dąbrowskiego. Nie szczędzą pełnych uznania słów pod adresem gwiazdy internetu:

 • Jest super progresik.
 • Jezu, jaki kocur!
 • 3 lata i będzie hulk.
 • Wystawiasz moją heteroseksualność na próbę.

Spodziewaliście się takiej przemiany?

 • Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski
 • Jan Dąbrowski przed metamorfozą
 • Jan Dąbrowski po metamorfozie
 • Jan Dąbrowski
 • Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski
 • Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski
 • Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski
[1/7] Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także