NewsyJakub Kucner wrócił do swojej byłej. Znowu jest z piękną miss. Nagrano ich na wspólnej, pełnej czułości imprezie

Jakub Kucner wrócił do swojej byłej. Znowu jest z piękną miss. Nagrano ich na wspólnej, pełnej czułości imprezie

Jakub Kucner
Jakub Kucner
Elwira Szczepańska

20.05.2021 18:40, aktual.: 20.05.2021 19:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

M jak Miłość to serial, który powoduje, że grający w nim aktorzy momentalnie staja się bardzo popularni. Widzowie interesują się więc nie tylko losami granych przez nich bohaterów, ale także ich prywatnym życiem.

Jakub Kucner był Misterem Polski 2017 oraz 1-vice Mister Supranational. Od tamtego czasu w imponującym tempie zdobywa popularność, oraz serca fanek. Zatańczył także w Tańcu z Gwiazdami, gdzie z Lenką Klimentową zachwycał na parkiecie.

W popularnym serialu M jak Miłość Jakub wciela się w policjanta z Lipnicy, aspiranta Rafała Stadnickiego. O ile jego kariera kwitnie, to w jego życiu osobistym bywało różnie. W 2019 roku Kucner rozstał się z dziewczyną Karoliną Zagozdon. Planowali nawet ślub, ale nic z tego nie wyszło. Wygląda na to, że mister wrócił do swojej byłej partnerki. Do sieci wyciekły ich wspólne zdjęcia.

Gwiazda M jak Miłość w objęciach byłej dziewczyny

Okazuje się jednak, że najwyraźniej para do siebie wróciła. Do sieci wyciekły zdjęcia, na których widać Jakuba Kucnera w towarzystwie byłej partnerki. Tańczą, śmieją się, bawiąc się z inną parą na kameralnej imprezie. Kuba i Karolina kilka tygodni temu wrócili do siebie, ale nie chcieli się ujawniać. Prawie dwuletnia rozłąka pokazała, że nie potrafią bez siebie żyć i ponownie budują relację. Mamy nadzieję, że tym razem wszystko zakończy się wymarzonym już wcześniej wielkim ślubem.

Jak się poznali Jakub Kucner i Karolina Zagozdon?

Jakub i Karolina poznali się we wrześniu 2017 roku na wyborach Mistera Polski, które to Kucner wygrał. Ona była wówczas reprezentantem firmy, która ufundowała główną nagrodę: rejs jachtem w okolicach Majorki. Pojechał tam zwycięzca oraz dwóch wicemisterów. Wspólne spędzanie czasu w takim romantycznym klimacie doprowadziło, że już wtedy zaczęło kiełkować uczucie. Po miesiącu byli parą, ale nie afiszowali się związkiem.

Po trzech latach rozstali się chociaż razem założyli fundacje Power Changers, która pomaga dzieciom w Gambii. Byli tam razem, aby wesprzeć działania na miejscu. Pozostali w dobrych kontaktach, aby kontynuować to dzieło.

Jak przekonywał Kuba jakiś czas temu w rozmowie z Jastrząb Post, z byłą partnerką łączą go sprawy zawodowe. Oboje angażują się w rozwój fundacji, o czym opowiedział naszej reporterce:

Muszę powiedzieć, że z Karoliną mamy bardzo dobry kontakt i przyjacielskie relacje. Mamy też mnóstwo rzeczy, które nas ąłączą m.in fundację, którą razem zakładaliśmy. Nie spotykam się z nikim. Jestem sam. Ale cieszę się, że udało nam się z Karoliną mieć fajny, przyjacielski kontakt, bo to jest najważniejsze.

Kim jest Jakub Kucner?

Jakub Kucner w 2017 roku został Misterem Polski. Rok później reprezentował nasz kraj w konkursie Mister Global w Singapurze. Dotarł do finału i zdobył tytuł II Wicemistera Global 2018. Debiut przed kamerami zaliczył w 2013 roku. Zagrał epizod w serialu Barwy szczęścia. W kolejnych latach pojawił się w produkcjach takich jak m.in. Na sygnale, Lekarze na start oraz Zawsze warto.

Jakub od dwóch lat jest gwiazdą serialu M jak miłość, gdzie wciela się w postać przystojnego policjanta. Jesienią zadebiutuje na deskach teatru. Mister działa też charytatywnie. Kilka razy odwiedził Gambię, gdzie pomaga biednym dzieciom. Związany jest też ze Stowarzyszeniem Mali Bracia Ubogich, gdzie ma swoją podopieczną – panią Anię.

Jest absolwentem kulturoznawstwa i medioznawstwa, ukończył również prywatną szkołę teatralną w Poznaniu.  Na jesień zadebiutuje na deskach teatru.

  • Jakub Kucner w M jak Milość
  • Jakub Kucner i Karolina Zagozdon
  • Jakub Kucner i Karolina Zagozdon
  • Jakub Kucner i Karolina Zagozdon
  • Jakub Kucner i Karolina Zagozdon
  • Jakub Kucner i Karolina Zagozdon
  • Jakub Kucner i Karolina Zagozdon
  • Jakub Kucner i Karolina Zagozdon
[1/8] Jakub Kucner w M jak Milość
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także