Elegancka, pewna siebie, przebojowa? Jaka powinna być "kobieta glamour" według gwiazd? [WIDEO]
Za nami kolejne rozdanie statuetek dla Kobiety Roku Glamour, organizowane przez jeden z najpopularniejszych kobiecych magazynów w Polsce. W tym roku statuetki odebrały Anja Rubik, Kasia Bigos, Joanna Kulig, Karolina Kuklińska-Kosowicz i Aneta Szpura. Podczas imprezy pojawiło się także mnóstwo innych gwiazd, m.in Jakob Kosel, Dawid Woliński, Margaret czy Marcin Tyszka. O podniebienia gości i odpowiednią celebrację tego wyjątkowego wieczoru zadbała marka Martini.
A jaka zdaniem gwiazd jest kobieta glamour? Dawid wyjawił, że według niego kobieta glamour musi być przede wszystkim pewna siebie:
Kobieta glamour to przede wszystkim pewna siebie kobieta. Pewna tego, co ma i tego, co może dać. Coraz częściej mają do przekazania coś światu, bo bycie glamour to nie jest tylko błyszczenie przed aparatem, jest też swojego rodzaju odpowiedzialność - powiedział
Jakob natomiast uważa, że kobieta glamour musi być przebojowa i uśmiechnięta, a przy okazji powinna popijać Negroni. Doskonały gust do alkoholu bez wątpienia musi świadczyć o tym, że kobieta sukcesu wie co robi - w każdej sytuacji:
Przebojowa, uśmiechnięta. Często spotykam w swoim życiu kobiety glamour i zawsze staram im się to powiedzieć. Jeśli chodzi o drinki, które pasują do kobiety glamour to zdecydowanie Martini Ambrato. To są bardziej ekskluzywne drinki. Negroni, coś mocniejszego, czerwonego.
Anja, która tego wieczora odebrała statuetkę idealnie opisała bycie glamour:
Kobieta glamour powinna być niezależna, odpowiedzialna. Dążyć za swoimi marzeniami, nie czuć presji otoczenia żeby być jakąś postacią. To jest barzdo trudne odnaleźć siebie i dążyć własną ścieżką.
Margaret uważa, że najważniejsze jest duchowe piękno:
Silna, odważna, piękna, ale w takim sensie duchowym.
A waszym zdaniem jaka powinna być kobieta glamour?