NewsyTak synowie Macieja Kurzajewskiego zareagowali na związek ojca z Kasią Cichopek. Paulina Smaszcz raczej nie będzie zachwycona

Tak synowie Macieja Kurzajewskiego zareagowali na związek ojca z Kasią Cichopek. Paulina Smaszcz raczej nie będzie zachwycona

Paulina Smaszcz i Kasia Cichopek
Paulina Smaszcz i Kasia Cichopek
Krystyna Miśkiewicz

17.11.2022 15:40, aktual.: 17.11.2022 19:46

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Paulina Smaszcz ostatnio jest na językach fanów i tabloidów. Była żona Macieja Kurzajewskiego nie poskąpiła mu przykrych komentarzy w momencie, gdy związał się Kasią Cichopek. To właśnie ona ujawniła ich miłość a po serii kąśliwych komentarzy prezenterzy Pytania na śniadanie przestali ukrywać, że łączy ich coś więcej niż wspólna praca.

Kasiu, zapytaj @maciejkurzajewski co zorganizował dla mnie, jako Matki swoich dzieci, na moje 40 urodziny? Odpowiedź brzmi NIC. Obyś ty była przy nim szczęśliwa i spełniona. Uważaj tylko proszę, bo KŁAMCY, tak szybko się nie zmieniają. Zapytaj też, co powiedział swoim synom, dlaczego jest teraz w Izarelu? Mimo wszystko, spędzaj swoje urodziny WSPANIALE – napisała Paulina Smaszcz.

Na tym jednak medialna afera się nie zakończyła. Paulina udzieliła kilku wywiadów, w których nie oszczędziła Macieja i jego nowego uczucia. W niemal wszystkich wypowiedziach powpływała się na relacje dziennikarza z synami. Wspólnie z Pauliną Maciej wychowywał: 16-letniego obecnie Juliana i 25-letniego Franciszka, który założył już własną rodzinę. Czy polubili Kasię Cichopek?

Jak synowie Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz traktują Kasię Cichopek?

Jakiś czas temu Paulina udzieliła wywiadu Annie Zejdler, w którym powiedziała, że po tym, jak Maciej związał się z Kasią, w jego domu zaczęły obowiązywać dziwne zasady, przez które mieli cierpieć jej synowie.

Ja spróbowałam przedtem zrobić to między nami, tylko to nie działa. Dlatego powiedziałam, że okres kłamstw, obłudy, robienia z gęby cholewy, ucieczki od odpowiedzi, okłamywania naszych synów, okłamywania naszych rodzin, chowania samochodu, moi synowie nie mogą przyjść do domu, jak jest pani Katarzyna – to jest ich dom. Znikają zdjęcia naszych synów ze ścian, jak przychodzi pani Katarzyna. Maciek wydał naszego psa, który był psem naszych dzieci i naszym psem… – powiedziała w rozmowie z Anną Zejdler.

Portalowi Plotek udało się uzyskać komentarz w tej sprawie i dowiedzieć się, jak wyglądają relacje Kasi i synów Macieja Kurzajewskiego. Znajomy gwiazdy TVP zdradził, że szybko znaleźli wspólny język.

Cieszą się, że Maciej jest szczęśliwy z Kasią. Bardzo pozytywnie ją przyjęli i szczerze polubili. Nie widzą się często, ponieważ starszy syn Franciszek rok temu założył własną rodzinę i mieszka z żoną Laurą we Włoszech, a młodszy Julian uczy się obecnie w liceum w Holandii – zdradza infromator portalu.

Wiadomo też, że ze względu na odległość nie spotykają się często, ale być może Julian i Franciszek w święta pojawią się w rodzinnym domu Kasi.

Są w kontakcie telefonicznym. Możliwe, że wszyscy spotkają się na święta w rodzinnym domu Kasi.

Spodziewaliście się, że relacje pomiędzy nimi są tak dobre? Ze słów znajomego pary można wnioskować, że synowie Maćka w pełni zaakceptowali jego nowy związek.

Poniżej pierwszy wspólny wywiad Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego.

  • Maciej Kurzajewski z synami
  • Maciej Kurzajewski świętuje 49. urodziny
  • Cichopek Kasia, Kurzajewski Maciej
  • Cichopek Kasia, Kurzajewski Maciej
  • Cichopek Kasia, Kurzajewski Maciej
  • Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Pytaniu na śniadanie
  • Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
[1/7] Maciej Kurzajewski z synami
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także