NewsySmolasty nie zawsze TAK wyglądał. Mamy jego stare zdjęcia bez tatuaży

Smolasty nie zawsze TAK wyglądał. Mamy jego stare zdjęcia bez tatuaży

Smolasty (fot. EastNews)
Smolasty (fot. EastNews)
17.08.2023 10:35, aktualizacja: 17.08.2023 11:15

Raper Smolasty zadebiutował na rynku wydawniczym w 2018 roku. Jego debiutancki album Fake Love uplasował się na liście sprzedaży OLiS na siódmej pozycji. W kolejnych latach spod szyldu artysty wyszły kolejne trzy płyty: Pełnia, Ghetto Playboy i Almost Goat.

Ostatnio 27-latek znów znalazł się na językach za sprawą kolaboracji z Dodą. Ich wspólny utwór Nim zajdzie słońce tylko na samym YouTube został odtworzony blisko 10 milionów razy.

Emocje wokół singla jeszcze bardziej podsyciły plotki na temat okoliczności rozstania Dody i Dariusza Pachuta. Podobno mężczyzna był tak zazdrosny o wokalistkę, że początkowo musiała ona poważnie pohamować część planów Smolastego dot. współpracy przy piosence.

Dość niecodzienne warunki współpracy wyłożono raperowi na piśmie.

Pojawiło się tam zdanie, że Doda będzie miała duże nieprzyjemności w domu, jeżeli będzie odgrywać sceny uczuciowe z raperem, w piosence, która opowiada o miłości – zacytował Super Express swojego informatora.

Jak Smolasty wyglądał bez tatuaży? Zdjęcia z dzieciństwa

Smolasty na tle innych polskich artystów wyróżnia się ciekawym wizerunkiem. Jego ciało zdobią liczne tatuaże, których nie brak nawet na jego twarzy.

A jak wyglądał bez nich? Wiemy to dzięki zamieszczonym przez niego zdjęciom z dzieciństwa. Smolasty był uroczym maluchem o gęstych i jasnych włosach. Już wtedy preferował nieco hip-hopowy styl ubioru – nosił luźne t-shirty i spodnie oraz kolorowe bandany.

Po starsze zdjęcia Smolastego odsyłamy Was do galerii pod tekstem.

Smolasty w dzieciństwie
Smolasty w dzieciństwie
Smolasty
Smolasty
Smolasty i Nicole Akonchong razem
Smolasty i Nicole Akonchong razem
Smolasty – Game Garage Playoffs
Smolasty – Game Garage Playoffs
Smolasty w dzieciństwie
Smolasty w dzieciństwie
Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także