ExclusiveJak Basia Kurdej-Szatan łączy karierę z macierzyństwem? Po powrocie do pracy musiała wprowadzić znaczące zmiany

Jak Basia Kurdej-Szatan łączy karierę z macierzyństwem? Po powrocie do pracy musiała wprowadzić znaczące zmiany

Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan

08.09.2021 13:20, aktual.: 08.09.2021 16:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Barbara Kurdej-Szatan zyskała miano najsympatyczniejszej blondynki nad Wisłą. Jej szeroki uśmiech regularnie gości na szklanym ekranie. Gwiazda od lat wciela się w postać ekspedientki obsługującej gwiazdy w reklamie sieci telefonii komórkowej. Od kiedy została twarzą popularnej marki GSM, zyskała ogromną popularność, która zaowocowała licznymi kontraktami.

Barbara prowadziła flagowe formaty w TVP, takie jak m.in. The Voice of Poland, pojawiła się w Tańcu z gwiazdami, została ambasadorką kilku marek i dostała role w popularnych serialach oraz filmach. Swoje pasmo sukcesów przerwała, ogłaszając drugą ciążę. W 2020 roku aktorka urodziła syna, dla którego wybrała imię Henryk. Chłopiec z marszu rozkochał w sobie fanów śledzących profil Kurdej-Szatan na Instagramie.

Barbara Kurdej-Szatan o opiece nad synem

Ulubienica widzów w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jak radzi sobie z opieką nad synem. Opowiedziała, jaką relację z Heniem ma jego starsza siostra. Okazuje się, że Hania wręcz oszalała na punkcie brata i z wielką przyjemnością poświęca mu każdą wolną chwilę:

Hania ma 9 lat, jest 8 lat starsza od Henia i jest przecudowną siostrą. Bardzo go kocha. Jeżeli tylko potrzebuję pomocy z jej strony, to ona zawsze mi pomoże. Potańczy z nim, pobawi się z nim, rozśmieszy go. Jest wspaniale. Jestem przeszczęśliwa. Kocham moje dzieci. Jest super. Wróciłam do pracy, ale staram się zachować równowagę. Wrzesień, październik faktycznie będą bardziej intensywne, ale potem listopad już będzie spokojniejszy. Dajemy sobie radę bez problemu.

Kurdej-Szatan w dniach, które spędza na planach zdjęciowych, wspierają rodzina i niania:

Wszystko jest tak jak było wcześniej kwestią organizacji. Pomaga mąż, rodzice, teściowie. Mamy nianię. Pierwsze miesiące, kiedy nie pracowałam w ogóle i byłam z małym, to nie potrzebowałam niani. Ale po kilku miesiącach już jest to łatwiejsze – wiadomo, jeżeli coś trzeba załatwić, cokolwiek. Wspaniała pomoc.

Cała rozmowa poniżej.

Barbara Kurdej-Szatan - pierwsza sesja z synkiem
Barbara Kurdej-Szatan - pierwsza sesja z synkiem
Basia Kurdej-Szatan z synem Heniem
Basia Kurdej-Szatan z synem Heniem
Barbara Kurdej-Szatan pokazała pokoik syna
Barbara Kurdej-Szatan pokazała pokoik syna
Barbara Kurdej-Szatan z synem z Heniem
Barbara Kurdej-Szatan z synem z Heniem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także