NewsyRalph Kaminski nie zawsze TAK wyglądał. W młodości preferował luzacki styl. Mamy zdjęcia

Ralph Kaminski nie zawsze TAK wyglądał. W młodości preferował luzacki styl. Mamy zdjęcia

Jak kiedyś wyglądał Ralph Kaminski? (fot. KAPIF)
Jak kiedyś wyglądał Ralph Kaminski? (fot. KAPIF)
14.08.2023 19:00, aktualizacja: 14.08.2023 22:16

Ralph Kaminski odebrał wszechstronne, muzyczne wykształcenie. Jest absolwentem Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej w Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańskiej. Poza tym studiował też Wydziale Popu w holenderskim Rotterdamie.

Lata nauki nie poszły w las. W 2016 roku ukazał się jego debiutancki krążek, który przyniósł mu sławę. Wkrótce potem słuchaczom było dane nabyć kolejne płyty pop-rockowego eksperymentatora.

Prywatnie Ralph jest kuzynem innego charakterystycznego artysty – Michała Szpaka.

My jesteśmy ogromnie młodzi cały czas, nie kończymy swoich karier i myślę, że kiedyś musimy. Michał jest wspaniałym artystą, jestem z niego ogromnie dumny, że robi coś swojego bardzo autorskiego – powiedział ostatnio w rozmowie z Jastrząb Post nt. ewentualnej współpracy. Występ i duet z takim genialnym performerem, jakim on jest, wokalistą, artystą to jest czysta przyjemność, więc może kiedyś.

Jak kiedyś wyglądał Ralph Kaminski? Zdjęcia

32-latek – zresztą podobnie jak jego kuzyn – wyróżnia się ciekawymi stylizacjami. Na jego głowie gości charakterystyczny "grzybek". Do tego zawsze wybiera ubrania w stylu vintage.

Co ciekawe, kiedyś mężczyzna preferował zupełnie inny styl. Wiemy to, ponieważ pochwalił się na Instagramie swoimi zdjęciami sprzed kilkunastu lat.

Ja 2010. Kto ma teraz najlepsze lato? To jedno z moich ulubionych – podpisał je.

Na ujęciach widać Rafała w grzywce, luźnej, nieco hip-hopowej koszulce i ze złotym łańcuszkiem z wisiorkiem. Po archiwalne zdjęcia gwiazdora zapraszamy Was do galerii.

  • Ralph Kaminski
  • Ralph Kaminski
  • Ralph Kaminski
  • Jak kiedyś wyglądał Ralph Kaminski?
  • Jak kiedyś wyglądał Ralph Kaminski?
  • Ralph Kaminski
  • Ralph Kaminski
  • Ralph Kaminski
[1/8] Ralph Kaminski
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także