ExclusiveJak Joanna Przetakiewicz uczci pamięć Jana Kulczyka? Tak pięknego hołdu się nie spodziewaliśmy. Co na to jej mąż Rinke? [WIDEO]

Jak Joanna Przetakiewicz uczci pamięć Jana Kulczyka? Tak pięknego hołdu się nie spodziewaliśmy. Co na to jej mąż Rinke? [WIDEO]

Joanna Przetakiewicz
Joanna Przetakiewicz

01.11.2022 08:40, aktual.: 01.11.2022 15:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Przetakiewicz to bizneswoman, która zrobiła karierę dzięki swojej marce odzieżowej. Dom mody La Mania jest znany klientkom nie tylko w Polsce, ale też w różnych zakątkach świata. To sprawiło, że szybko stała się również częścią show-biznesu. Od ponad dwóch lat mężem Joanny jest producent Rinke Rooyens. Wcześniej przez dekadę spotykała się z Janem Kulczykiem. To właśnie najbogatszy z Polaków wprowadził ją na salony.

Joanna w jednym z ostatnich wywiadów nie ukrywała, że to właśnie ona była powodem, dla którego rozpadło się małżeństwo milionera z Grażyną Kulczyk. Przetakiewicz rozstała się z Janem na dwa lata przed jego śmiercią. Zmarł on w 2015 roku w Wiedniu. Czy w dniu Wszystkich Świętych bizneswoman wybiera się na grób byłego partnera?

Jak Joanna Przetakiewicz uczci pamięć Jana Kulczyka?

Joanna w dniu, kiedy wspominamy bliskich nam zmarłych, nie zapomina również o Janie Kulczyku. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post była partnerka milionera zdradziła, że zawsze się za niego modli. Pamięta również o jego urodzinach, a co więcej również jej mąż wpiera ją w tym czasie i razem z nią uczestniczy w mszach, które Przetakiewicz zamawia dla byłego partnera:

Jutro jedziemy całą grupą przyjaciół na Powązki, dlatego, że tam leży moja rodzina, tam leży rodzina moich przyjaciół i my zawsze z Rinke chodzimy do kościoła, kiedy są urodziny Janka, albo kiedy jesteśmy w St. Moritz, chodzimy do kościoła tam, gdzie my zawsze z Jankiem chodziliśmy, bo my zawsze z Jankiem co niedziela chodziliśmy do kościoła. Dla niego było to bardzo ważne i dla mnie również to jest ważne. My zawsze chodzimy, zamawiamy msze, zapalamy świece, modlimy się za niego. I Rinke tak samo. Ja jestem mu za to bardzo wdzięczna, jak on potrafi szanować przeszłość i nie ma z tego powodu żadnych kompleksów. To mi się w nim bardzo podoba. To jest bardzo męska cecha i cecha przede wszystkim dobrego człowieka.

Jak wyglądają jej relacje z byłą żoną Jana Kulczyka?

On jest wspaniałą kobietą. Bardzo mądrą i wyjątkową. Tak samo jak jego córka. Tak samo jak Sebastian, który jest przeuroczym, kochanym, mądrym człowiekiem. To jest bardzo wyjątkowa rodzina, która niewątpliwie dużo przeżyła i dużo osiąga. To mi tak bardzo imponuje i za to będę ich podziwiać. Nie mamy z panią Grażyną relacji, ale my się bardzo często gdzieś spotykamy, czy widujemy. Zawsze się wtedy serdecznie witamy, ona jest super kulturalna, zawsze bardzo miła. Dominika tak samo. W jednym z wywiadów zostałam zapytana czy czas leczy rany? Czas nie leczy ran, to my leczymy rany. To my wybaczymy innym i my decydujemy, czy żyjemy w energii braku, żalu i pretensji czy żyjemy w energii rozwoju i miłości. I to jest piękne, że mądrzy ludzie potrafią sobie wybaczyć i potrafią zrozumieć.

Jesteście fanami Joanny?

  • Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk
  • Związek Joanny Przetakiewicz i Jana Kulczyka trwał ok. 8 lat
  • Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk inwestowali w rozwój marki La Mania
  • Jan Kulczyk i Joanna Przetakiewicz byli parą przez osiem lat
  • Jan Kulczyk z Joanną Przetakiewicz prowadzili luksusowe życie
  • Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk razem
  • Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk na początku swojej relacji
  • Joanna Przetakiewicz na pogrzebie Jana Kulczyka? To pytanie zadaje sobie cały show-biznes
  • Jan Kulczyk i Joanna Przetakiewicz nie mieli dzieci
[1/9] Joanna Przetakiewicz i Jan Kulczyk
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także