ExclusiveJak dbają o siebie gwiazdy? Jakie kosmetyki stosują? Kalicka, Kaczorowska i Ugonoh zdradziły swoje sekrety

Jak dbają o siebie gwiazdy? Jakie kosmetyki stosują? Kalicka, Kaczorowska i Ugonoh zdradziły swoje sekrety

Jak dbają o siebie gwiazdy?
Jak dbają o siebie gwiazdy?
05.07.2022 08:20, aktualizacja: 05.07.2022 13:39

Dbanie o siebie to klucz do bycia szczęśliwym i dawania szczęścia innym. Doskonale wiedzą o tym gwiazdy, które będąc stale pod czujnym okiem paparazzi, muszą wyjątkowo troszczyć się o swój wizerunek. Selfcare to jednak nie tylko skupianie się na wizualnych aspektach, ale także pielęgnowanie swojego zdrowia psychicznego, odpowiednia dieta i ruch fizyczny.

Jak dbają o siebie gwiazdy?

Jaką receptę na dbanie o siebie, swoje samopoczucie i zdrowie mają polskie celebrytki? Postanowiliśmy zapytać o to Agnieszkę Kaczorowską, Osi Ugonoh oraz Olgę Kalicką. Okazuje się, że każda z nich ma inną definicję dbania o siebie. Czy zdradziły nam swój sekret?

Według Agnieszki Kaczorowskiej podstawą w o dbaniu o siebie jest odpowiednia pielęgnacja:

Wiele osób wie o tym, że to oczyszczanie twarzy i ten demakijaż są niesamowicie ważne. Staram się, aby ten demakijaż był bardzo dokładny. Mam bardzo fajną pastę oczyszczająco- złuszczającą, którą stosuję dwa razy w tygodniu i robi coś niesamowitego z moją cera. Przyznaję szczerze, mam zbyt suchą skórę twarzy, bo codziennie nie stosuję kremu na noc. Najczęściej padam ze zmęczenia, jedną ręką się domyję, a tu już jestem w łóżku. Krem na dzień to podstawa na lato. Kremy z filtrem, które są naszymi kremami przeciwstarzeniowymi, są lepsze niż kremy przeciwzmarszczkowe.

Zwyciężczyni czwartej edycji programu Top Model Osi Ugonoh twierdzi natomiast, że najlepszą drogą do zadbania o siebie jest sport i zdrowie odżywianie:

Bardzo lubię trenować. Więc dla mnie selfcare to jest trenowanie, zdrowe odżywianie, tworzenie fajnych, prostych, pysznych przepisów. Od czasu do czasu też pielęgnacja skóry, chodzenie do kosmetyczki. Dbam o umysł, o to co jem i dodatkowo ta pielęgnacja.

Aktorka znana z serialu Rodzinka.pl, Olga Kalicka podzieliła proces dbania o siebie na dwa etapy: wewnętrzny oraz zewnętrzny:

Moment dbania o siebie musi być dwuetapowy. Pierwszy etap to dbanie wewnętrzne. Skupianiu się na budowaniu własnej wartości, pokochaniu siebie od środka.  Dzisiaj Ole Henriksen mówił, o tym, że ok, blask kosmetyków, wszystko fajnie, ale to ten nasz wewnętrzny blask świadczy o tym, że to widać od zewnątrz. To wtedy ludzie zaczepiają nas na ulicy i mówią, jak pięknie wyglądamy. Więc to jest ten pierwszy etap dbania o siebie. Drugim jest ta pielęgnacja od zewnątrz, którą ja uwielbiam od zawsze. Jestem totalną wariatką jeżeli chodzi o kosmetyki do pielęgnacji i te kolorowe, bo lubię też bawić się makijażem.

Jak Wy dbacie o siebie?

Osi Ugonoh-Targi Beauty Forum 2018
Osi Ugonoh-Targi Beauty Forum 2018
Osi Ugonoh – otwarcie Caffe Torino z Martini
Osi Ugonoh – otwarcie Caffe Torino z Martini
Olga Kalicka przed metamorfozą
Olga Kalicka przed metamorfozą
Olga Kalicka - premiera Na pełnych obrotach
Olga Kalicka - premiera Na pełnych obrotach
Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także