NewsyAngelina Jolie kusiła Brada Pitta na potęgę! Po 15 latach wyszło na jaw, jak zawładnęła jego zmysłami

Angelina Jolie kusiła Brada Pitta na potęgę! Po 15 latach wyszło na jaw, jak zawładnęła jego zmysłami

Brad Pitt i Angelina Jolie
Brad Pitt i Angelina Jolie
Krystyna Miśkiewicz

01.04.2020 20:20, aktual.: 01.04.2020 20:58

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Angelina Jolie i Brad Pitt zaczęli spotykać się ze sobą w 2004 roku. Poznali się na planie filmu Pan i Pani Smith. Aktor był wtedy mężem gwiazdy serialu PrzyjacieleJennifer Aniston. Nowa miłość okazała się jednak o wiele silniejsza, niż przysięga złożona ówczesnej małżonce.

Romans pary wywołał ogromne poruszenie w mediach. Kochankowie na początku odcinali się od plotek o romansie. Twierdzili, że jedyne co ich łączy to przyjaźń. Czas jednak zweryfikował plotki. Ostatecznie para potwierdziła swój związek, pojawiając się publicznie na jednej z imprez.

Angelina Jolie i Brad Pitt: jak narodził się romans pary?

Wydawałoby się, że po 15 latach wiemy już wszystko na temat jednego z najgłośniejszych flirtów XXI wieku. Nic bardziej mylnego. Na łamach magazynu US Weekly pojawił się obszerny artykuł, w którym wypowiedziała się osoba pracująca na planie pierwszego filmu z Jolie i Pittem.

Angelina Jolie i Brad Pitt wrócili do siebie?
Angelina Jolie i Brad Pitt wrócili do siebie?

Informator gazety zdradził, że Angelina Jolie podczas scen seksu była zupełnie naga. Zazwyczaj w takich przypadkach aktorzy zakładają cielistą bieliznę, która osłania strategiczne miejsca. Angie jednak postanowiła pokazać się swojemu filmowemu partnerowi w całej okazałości.

Było to celowe zagranie. Chciała uwieść Brada. I uwidoła go – relacjonuje źródło magazynu.

Jak wiemy, jej zabieg się opłacił. Aktorzy byli związani ze sobą przez 15 lat. Dwa lata przed rozwodem zdecydowali się na cichy ślub w Paryżu, a zdjęcia z wesela sprzedali jednej z amerykańskich gazet. Przez kilkanaście lat uchodzili za jedną z najszczęśliwszych par w Hollywood. Dowodem na ich wielką miłość było założenie licznej rodziny. Para ma aż sześcioro dzieci – trójkę adoptowanych i trójkę biologicznych. Obecnie byli małżonkowie cały czas walczą przez swoich prawników o prawo do opieki nad dziećmi.

Angelina Jolie i Brad Pitt
Angelina Jolie i Brad Pitt
Angelina Jolie i Brad Pitt
Angelina Jolie i Brad Pitt
Brad Pitt i Angelina Jolie we wspólnej sesji
Brad Pitt i Angelina Jolie we wspólnej sesji
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także