NewsyGwiazda "Top Model" Jagoda Judzińska rozebrała się dla CKM! Modelka nie wstydzi się niczego na roznegliżowanych fotkach

Gwiazda "Top Model" Jagoda Judzińska rozebrała się dla CKM! Modelka nie wstydzi się niczego na roznegliżowanych fotkach

Zuza Maciejewska

29.03.2018 22:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Często uczestnicy telewizyjnych show szybko znikają z naszej pamięci. Są jednak wyjątki - postacie na tyle charyzmatyczne i ciekawe, że nie dają nam długo o sobie zapomnieć. W polskich edycjach Top Model było kilku takich uczestników, a wśród nich Jagoda Judzińska. Dziewczyna chorująca na bielactwo wykazała się szczególnie twardym charakterem i nieco niewyparzonym językiem. Dziś, kilka lat od emisji programu, wraca do nas z gorącą sesją wykonaną na łamach magazynu CKM!

Podobno magazyn namawiał modelkę do współpracy bardzo długi czas, aż ta w końcu po dwóch latach zgodziła się. Jagoda nigdy, nawet w Top Model, nie miała problemu z eksponowaniem swojego atrakcyjnego ciała i przepięknych piersi, których mogłaby jej pozazdrościć niejedna zoperowana koleżanka.

Musimy przyznać, że modelka wypada wyjątkowo korzystanie w sesjach tego typu - dużo w niej seksapilu i pewności siebie, co razem tworzy mieszankę przyjemną dla oka.

A jak Wam podoba się Jagoda w wydaniu dla dorosłych?

Obraz
Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także