NewsyJacek Rozenek po raz pierwszy tak gorzko o małżeństwie z Małgorzatą. Refleksja przyszła po latach: "Dotarło to do mnie z ostrością"

Jacek Rozenek po raz pierwszy tak gorzko o małżeństwie z Małgorzatą. Refleksja przyszła po latach: "Dotarło to do mnie z ostrością"

Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek
Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek

28.10.2022 10:40, aktual.: 28.10.2022 16:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jacek Rozenek to aktor, któremu nie można odmówić ani talentu, ani ambicji. Złotopolscy, Klan, Barwy szczęścia, Popiełuszko. Wolność jest w nas, Generał Nil, Warsaw by Night, Restart – to niektóre filmy i seriale z jego udziałem. Ma też w repertuarze masę ról dubbingowych. Młodsi fani kojarzą go przede wszystkim jako tego, który podłożył głos Geraltowi z Rivii z cyklu gier Wiedźmin.

W życiu prywatnym artysty również sporo się działo. Dwukrotnie stawał na ślubnym kobiercu: najpierw z Katarzyną Litwiniak, z którą doczekał się syna Adriana, a następnie z Małgorzatą Rozenek, która urodziła Stanisława Tadeusza. Jacek i Gosia rozwiedli się w 2013 roku. To był jednak dopiero początek problemów osobistych aktora. W maju 2019 roku przeszedł udar mózgu. Choroba negatywnie odbiła się nie tylko na jego zdrowiu, ale również kondycji finansowej, o czym opowiedział Jastrząb Post.

Ja nie mam w tej chwili nic. Muszę nadrobić zaległości trzech lat. Kupić sobie jakieś mieszkanie, może samochód. Startuję od zera. Szkoda, że w takim wieku. Jest to dla mnie teraz wyzwanie, zarobić pieniądze na podobny samochód, dom, mieszkanie – otworzył się przed naszą reporterką.

Były mąż Gosi nigdy nie krył, że ma z nią dobre relacje i zawsze mówił o niej w pozytywny sposób.

Jacek Rozenek gorzko o małżeństwie z Małgorzatą Rozenek

Podczas swojej wizyty w programie Miasto kobiet Jacek po raz pierwszy dość gorzko wypowiedział się na temat związków z byłą żoną i innymi kobietami. Jak się okazuje, w ich trakcie czuł się samotny, co dotarło do niego po udarze.

Dało mi to do myślenia, co to jest samotność w życiu. Zdałem sobie sprawę, że będąc w relacjach, w związkach z kobietami, przez większość czasu byłem sam, naprawdę, nawet w tych najszczęśliwszych momentach. (...) Sam w takim znaczeniu, że życie przeżywamy sami. Tak jak się rodzimy sami, tak odchodzimy sami. Bez niczego. To taka metafora. Wszystko, co bym powiedział, jest już napisane i powiedziane. Ale dotarło to do mnie z ostrością – wyjawił.

Spodziewaliście się, że zawsze stonowany Jacek Rozenek pozwoli sobie na takie wyznanie?

  • Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek - Bal Dziennikarzy
  • Jacek Rozenek
  • Jacek i Małgorzata Rozenek
  • Jacek Rozenek z młodszymi synami
  • Małgorzata Rozenek stare zdjęcia (2004 rok)
  • Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński
  • Jacek Rozenek - premiera sztuki "Wariatkowo Sp. z o.o."
  • Małgorzata Rozenek – mecz Polska-Holandia
  • Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Bal Fundacji TVN 2022
  • Jacek Rozenek i Adrian Rozenek
[1/10] Małgorzata Rozenek i Jacek Rozenek - Bal Dziennikarzy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także