NewsyJacek Rozenek przerażony. Jedna rzecz może pokrzyżować jego plany na przyszłość z seksowną Roxi! "Ich związek runąłby jak domek z kart"

Jacek Rozenek przerażony. Jedna rzecz może pokrzyżować jego plany na przyszłość z seksowną Roxi! "Ich związek runąłby jak domek z kart"

Jacek Rozenek boi się o związek z Roxi Gąską
Jacek Rozenek boi się o związek z Roxi Gąską
Elwira Szczepańska

22.02.2018 10:14, aktual.: 22.02.2018 12:12

Kiedy małżeństwo Małgorzaty Rozenek i Jacka Rozenka rozpadło się na dobre, Perfekcyjna znalazła miłość w ramionach Radosława Majdana, a jej eks był przez dłuższy czas sam. Łączono jego nazwisko z różnymi kobietami, ale na dłuższą metę nic z tego nie wychodziło - do czasu gdy poznał Roxi Gąskę, a jego życie prywatne nabrało kolorów. Choć ich związek był sporym zaskoczeniem, fani szybko przyjęli do wiadomości, że aktor jest znów szczęśliwy i skupili się na składaniu mu gratulacji. Nic dziwnego, bo wybranka Jacka jest młodziutka, zgrabna jak sarenka i naprawdę piękna. Okazuje się jednak, że popularność jej partnera może źle wpłynąć na nowe uczucie.

To Jacek wpadł na pomysł by zrobić z Perfekcyjnej gwiazdę. Nie skończyło się to dla nich dobrze. Teraz boi się powtórki z rozrywki, stanowczo oznajmia więc, że będą trzymać się z daleka od światła reflektorów:

Chcemy stronić od show-biznesu. Dla nas bywanie na salonach nie jest żadnym priorytetem, choć rozumiem, że niektórzy tego by oczekiwali - powiedział w rozmowie z Gwiazdami.

Jak wyjawia znajomy pary, Rozenek obawia się, że popularność, którą się cieszy, może przejść na jego ukochaną i znów zostanie sam:

Jacek widział jakim zainteresowaniem na gali Bestsellerów Empiku cieszyła się Roxi. Prawie nikt nie odrywał od niej wzroku. Ona jest jeszcze młoda i Jacek boi się, że mogłaby zachłysnąć się celebryckim światem. A wtedy, kto wie? Istnieje ryzyko, że ich związek runąłby jak domek z kart. Tak jak 5 lat temu stało się to z Małgosią - wyjawiło źródło Gwiazd.

Myślicie, że jego obawy są słuszne?

  • Kajetan Góra i Roxi Gąska - Bestsellery Empiku 2018
  • Roxi Gąska i Jacek Rozenek - Bestsellery Empiku 2018
  • Roxi Gąska i Jacek Rozenek - Bestsellery Empiku 2018
  • Roxi Gąska i Jacek Rozenek jedzą fast-foody
  • Jacek Rozenek i Roxi Gąska z dziećmi na świątecznych zakupach
  • Roxi Gaska pokazała nowe foty
  • Roxi Gąska i Jacek Rozenek jedzą fast-foody
  • Roxi Gąska w jesiennej stylizacji
  • Roxi Gaska pokazała nowe foty
[1/9] Kajetan Góra i Roxi Gąska - Bestsellery Empiku 2018
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także