NewsyIzabella Krzan pokazała mamę. Internauci zachwyceni. "Podobne jak dwie krople wody"

Izabella Krzan pokazała mamę. Internauci zachwyceni. "Podobne jak dwie krople wody"

Izabella Krzan z mamą
Izabella Krzan z mamą
08.12.2023 13:44

Izabella Krzan to jedna z największych gwiazd TVP. Prowadząca "Pytania na śniadanie" przed pracą w telewizji trenowała taniec i występowała w konkursach piękności. Na swoim koncie ma między innymi tytuł Miss Polonia 2016. Wiele osób uważa, że figurę i urodę odziedziczyła po mamie Bożenie. Teraz internauci mieli okazję ocenić sami, Izabella pokazała się bowiem z mamą na Instagramie.

Izabella Krzan z mamą na Instagramie. Są podobne jak dwie krople wody?

Izabella Krzan na swoim profilu na Instagramie opublikowała post sponsorowany i poinformowała, że już rozpoczęła kompletowanie świątecznych prezentów dla najbliższych. W nagraniu obok gwiazdy TVP pojawia się jej mama.

Święta to czas, który najlepiej smakuje w towarzystwie naszych najbliższych. Choć do wspólnego świętowania zostało jeszcze trochę czasu, chcąc nie odkładać wszystkiego na ostatnią chwilę, rozpoczęłam tworzenie listy prezentów, za sprawą których moi najbliżsi poczują się wyjątkowo — poinformowała.

Pani Bożena prezentuje się świetnie, co nie umknęło uwadze internautów. Podobnie jak to, że Izabella ma być bardzo podobna do mamy.

Izabella Krzan pokazała mamę. Internauci zachwyceni rodzinnymi kadrami

Pod nagraniem, w którym Izabella Krzan występuje razem z mamą, pojawiły się liczne komentarze zachwyconych internautów. Jeden z użytkowników sieci nie mógł się nadziwić, jak podobne są do siebie matka i córka. Nie zabrakło także komplementów pod adresem gwiazdy TVP.

Podobne jak dwie krople wody (...) Super dziewczyny (...) Piękna mama i piękna córka (...) Pozdrowienia dla twojej mamy Bożenki, bardzo ją lubię — czytamy.

W wywiadach prowadząca "Pytania na śniadanie" wielokrotnie podkreślała, że ma z mamą świetny kontakt i zawsze może liczyć na jej wsparcie.

Izabella Krzan z mamą
Izabella Krzan z mamą
Izabella Krzan
Izabella Krzan
Izabella Krzan z mamą
Izabella Krzan z mamą
Izabella Krzan (fot. KAPIF)
Izabella Krzan (fot. KAPIF)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także