NewsyIzabela Janachowska o macierzyństwie po urodzeniu pierwszego dziecka. Początki nie były łatwe

Izabela Janachowska o macierzyństwie po urodzeniu pierwszego dziecka. Początki nie były łatwe

Izabela Janachowska
Izabela Janachowska
Zuza Maciejewska

01.06.2020 11:00, aktual.: 01.06.2020 17:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Izabela Janachowska w zeszłym roku została mamą. Powitała na świecie synka, Christophera. Od tego momentu chłopczyk co jakiś czas pojawia się w mediach społecznościowych, gdzie podbija serca internautek. W poniedziałek w towarzystwie mamy zadebiutował na okładce magazynu Gala. Ma zadatki na modela — zdjęcie jest rozczulające.

Izabela Janachowska o macierzyństwie. Jak wpłynęło na jej życie?

Oprócz pięknej sesji dla magazynu, Izabela Janachowska udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała, jak macierzyństwo wpłynęło na jej życie. Powiedziała, że dzięki synkowi wyluzowała i uspokoiła się wewnętrznie:

Przestałam być dziewczyną, która ciągle za czymś biegnie, a stałam się spełnioną kobietą - mówiła Janachowska w wywiadzie dla Gali.

Janachowska zdradziła, że jest zaskoczona tym, że synek daje jej tyle cudownych, intensywnych emocji. Chociaż już zastanawia się, jak uchronić go przed wszystkimi złymi rzeczami, które mogą na niego czyhać w przyszłości, na razie skupia się na tym, co jest tu i teraz. Początki nie były jednak łatwe, a nawet małe rzeczy budziły w niej strach:

Dopóki jest mały, skupiam się na tym, by zapewnić mu poczucie bezpieczeństwa tu i teraz. Gdy po raz pierwszy dostał kataru, postawiłam na nogi wszystkich, zaczynając od lekarza. Nagle odkryłam, że małe rzeczy, których doświadczam po raz pierwszy, budzą we mnie o wiele większy strach niż normalnie.

Ekspertka ślubna, zapytana o to, jaki jest mały Christopher, odparła:

Uśmiechnięty, radosny, odważny, ciekawski... Dzięki temu, że od marca cały czas jestem w domu, widzę, jak się zmienia. Każdego dnia uczy się czegoś nowego. Kiedy byłam w ciąży i już wiedziałam, że urodzę chłopca, wizualizowałam sobie, że będzie taki odważny jak ja. I taki jest. Jak upadnie, nawet nie zapłacze. Skrzywi się i idzie dalej. Jestem z niego szalenie dumna.

Cała rozmowa w najnowszym numerze Gali.

Izabela Janachowska
Izabela Janachowska
Izabela Janachowska w Wielkanocnej sesji
Izabela Janachowska w Wielkanocnej sesji
Izabela Janachowska z synem
Izabela Janachowska z synem
Izabela Janachowska z synkiem
Izabela Janachowska z synkiem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także