Moi Drodzy i Szanowne Media. Ze mną i z naszą Lili jest wszystko w porządku. Jesteśmy zdrowe i czujemy się świetnie. Nie ma podstaw do obaw. Jestem szczęśliwa i bardzo zakochana, a ten śmiech udziela się dzidzi ( na zdrowko). Nie możemy się doczekać rozwiązania. Zły okres stresów,nerwów minął już dawno. Także proszę nie rozprzestrzeniać plotek na ten temat Szanowne Media. Niemniej jednak dziękuję za zainteresowanie. Wierze,ze to w trosce o mnie zostało napisane ale zapewniam ,że jest cudownie. PS. Ta fotka dla tych, którzy ciągle nie wierzą ze jestem w ciąży - napisała Iwona
Artystka i jej ukochany Maciej już wybrali imię dla córeczki. Dziewczynka będzie miała na imię Lilia. Zakochani zostaną po raz pierwszy rodzicami.
Iwona Węgrowska odlicza już dni do porodu. My też czekamy z niecierpliwością.