Iwona Węgrowska wreszcie wyznała, jakiej płci będzie jej dziecko. To będzie córka! Wcześniej USG nie było jednoznaczne. Lekarze nie mogli jasno określić płci dziecka. Teraz Iwona tę nowinę ogłosiła w serwisie Pudelek.pl.
Będę miała córkę, właśnie wyszłam od lekarza. Zastanawiamy się nad imieniem - powiedziała Iwona serwisowi Pudelek.pl
Ojcem dziecka jest pewien przystojny biznesem. Iwona nie pokazała go jeszcze mediom, ale odpowiedziała co nieco o nim. Iwona, pomimo brzemiennego stanu, nie rezygnuje ze szpilek i życia zawodowego
Czyli w tym roku urodzaj na dziewczynki. Anna Wendzikowska doczekała się niedawno swojej córeczki. Reguła z to złamała Ola Kisio, która urodziła pięknego chłopca. Ola urodziła dziecko bez znieczulenia (auć!), w państwowym szpitalu.