NewsyInternet grzmi po komunii syna Krzysztofa Rutkowskiego. "Co wy robicie temu dziecku?"

Internet grzmi po komunii syna Krzysztofa Rutkowskiego. "Co wy robicie temu dziecku?"

Komunia Krzysztofa Rutkowskiego Juniora (Instagram)
Komunia Krzysztofa Rutkowskiego Juniora (Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram
13.05.2024 11:31

Rutkowscy świętowali podwójną okazję: ślub kościelny i komunię syna. Zwłaszcza ta druga ceremonia wzbudziła mnóstwo emocji. Internauci nie kryją oburzenia.

Krzysztof Rutkowski i jego żona Maja mają niemały rozmach w kwestii organizacji rodzinnych imprez. Ostatnio nadarzyła im się podwójna okazja, ślub kościelny i komunia syna, co postanowili uczcić wystawnymi przyjęciami. Na realizację szalonych pomysłów nie szczędzili ani grosza - łącznie mogli wydać nawet 100 tys. euro.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krzysztof Junior przystąpił do komunii

Detektyw niejednokrotnie podkreślał swoją religijność, nic zatem dziwnego, że stara się wychować syna w podobnym duchu. Pierwsza komunia święta miała być zatem dla Krzysztofa Juniora niezapomnianym przeżyciem. Biorąc pod uwagę zdjęcia i nagranie, które można zobaczyć na Instagramie rodziców chłopca, było na bogato.

Niech Bóg prowadzi ciebie przez całe Twoje życie! Życzymy ci serca pełnego wiary i miłości, jasnych i spokojnych myśli, uczciwego i godnego życia, pełnego szczęścia i pogodnych, jasnych dni - napisała Maja Rutkowski.

Rutkowscy w ogniu krytyki

Otoczka imprezy komunijnej u Rutkowskich zdecydowanie nie przypadła jednak do gustu internautom. Pojawiło się sporo nieprzychylnych głosów. Instagramowicze zwracają uwagę m.in. na... uczesanie Juniora. Wszystko dlatego, że do złudzenia zaczyna ona przypominać nietypowy fryz jego ojca.

"Czy to dziecko jest upodabniane do tatusia? Co oni maja na głowach?", "Żeby miał normalne dzieciństwo, tego mu życzę", "Rodzina Addamsów? Co wy robicie temu dziecku?", "Jak się robi taki trapez na głowie?" - czytamy.

To jednak nie koniec. Gdy okazało się, że gościnny występ na komunii chłopca zaliczył zespół Piękni i Młodzi, użytkownicy platformy odpalili się jeszcze bardziej:

"W robieniu szopek jesteście najlepsi", "Hm, to wygląda jak wesele, a nie komunia", "Świat oszalał", "Chyba się imprezy pomyliły, ale co kto lubi".

Jedno trzeba przyznać: jest to nietypowy wybór komunijnej oprawy muzycznej...

Piękni i Młodzi na komunii u Rutkowskich (Instagram)
Piękni i Młodzi na komunii u Rutkowskich (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także