NewsyNie uwierzycie, które zdjęcie dostało najwięcej polubień na Instagramie w 2017 roku!

Nie uwierzycie, które zdjęcie dostało najwięcej polubień na Instagramie w 2017 roku!

Instagram, zdjęcia gwiazd 2017 rok, ranking
Instagram, zdjęcia gwiazd 2017 rok, ranking
Zuza Maciejewska

04.12.2017 06:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Koniec roku to czas na wszelkie podsumowania. Jednym z pierwszych portali, który podjął się emocjonującego wyzwania stworzenia rankingu "najpopularniejszych" jest Instagram. Portal społecznościowy niedawno opublikował listę najczęściej obserwowanych gwiazd w 2017 roku, a teraz ujawnił trzy zdjęcia gwiazd, które cieszyły się największym zainteresowaniem wśród użytkowników.

TOP3 nie powinno być żadnym zaskoczeniem. Na pierwszym miejscu uplasowała się fotografia przedstawiająca ciężarną Beyonce. Opublikowane 1 lutego zdjęcie polubiono ponad 11 milionów razy i doczekało się setek zabawnych memów.

Drugie miejsce przypadło najmłodszej w tym zestawieniu fotce - Cristiano Ronaldo z synem Cristiano Juniorem i Georginą Rodriguez poinformowali 12 listopada o narodzinach ich pierwszego dziecka. Selfie ze szpitala w krótkim czasie doczekało się identycznej ilości polubień, co szeroko komentowane zdjęcie Beyonce. Niewykluczone, że do 31 grudnia fotografia przegoni lidera zestawienia.

Trzecie najczęściej "lajkowane" zdjęcie przedstawia Selenę Gomez i jej przyjaciółkę Francię Raisę, które trzymają się za ręce po przeszczepie nerki. Poruszającą fotografię pokochano ponad 10 milionów razy. Warto zaznaczyć, że rok temu to właśnie Selena z butelką Coca-Coli była właścicielką najczęściej lajkowanego zdjęcia 2016 roku.

  • Druga ciąża Beyonce
  • Cristiano Ronaldo został ojcem
  • Selena Gomez po przeszczepie nerki
  • Selena Gomez - najpopularniejsze zdjecia na Instagramie 2016
  • Pierwsze zdjęcia Beyonce z bliźniakami
  • Cristiano Ronaldo zarabia fortune za kazdy wpis w siec
  • Selena Gomez - Billboard Women in Music 2017
[1/7] Druga ciąża Beyonce
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także