Szukaj

Gwiazdy na wzruszającym koncercie „Życia mała garść”: Natalia Kukulska, Kayah, Daria Zawiałow, Dorota Miśkiewicz

Życia mała garść

Życia mała garść

W Dzień Matki na Torwarze w Warszawie odbył się koncert Życia mała garść poświęcony pamięci Anny Jantar i Jarsoława Kukulskiego. Wśród wykonawców znaleźli się m.in. Natalia Kukulska, Kuba Badach, Daria Zawiałow, Paulina Przybysz i Kayah.

26 maja w Dzień Matki odbył się długo oczekiwany koncert Życia mała garść zorganizowany przez Natalię Kukulską. Wydarzenie było hołdem oddanym zmarłym rodzicom piosenkarki – Annie Jantar oraz Jarosławowi Kukulskiemu. Mama artystki zginęła tragicznie w katastrofie lotniczej w 1980 roku, kiedy to Natalka miała zaledwie 4 lata, 30 lat później zmarł jej ojciec:

Tak się składa, że dzień wcześniej – 25 maja, 75 urodziny obchodziłby mój tata. Dzień później jest Dzień Mamy, więc to jest taka data łącząca dwie bliskie mi osoby, moich rodziców – wyjaśniała w jednym z wywiadów Natalia Kukulska, dodając: – Cieszę się, że artyści tego dnia też mogą wystąpić i zarezerwowali ten dzień. Śmieję się, że nie jest to dzień tylko mojej matki, więc zapraszam na ten koncert rodzinnie, bo będzie on dotyczył relacji rodzinnych, choć punktem wyjścia jest oczywiście muzyka. Piosenki przeplatają materiały filmowe, które stanowią narrację koncertu. Wypowiadają się przyjaciele moich rodziców. Wśród nich Zbyszek Hołdys, Wojciech Mann, Janusz Weiss, ale też są tacy, którzy nie figurowali w świecie artystycznym i są wypowiedzią prawdy o człowieku.

W programie koncertu sama Natalia jednak nie zaśpiewała, pojawiły się natomiast najpiękniejsze piosenki z repertuaru Anny Jantar do muzyki Jarosława Kukulskiego. Utwory dostały nowego ducha dzięki nowoczesnym aranżacjom wyczarowanym przez Adama Sztabę. Wśród artystów przez córkę muzyków znaleźli się: Kayah, Kasia Groniec, Dorota Miśkiewicz, Kuba Badach, Daria Zawiałow, Paulina Przybysz, Igor Herbut, Kuba Badach, Marek Piekarczyk.

Wzruszeniom i emocjom nie było końca. Zobaczcie sami w naszej galerii.

Zobacz: Syn Natalii Kukulskiej w tym roku zdaje maturę! Z jakimi wynikami skończył liceum? Gwiazda komentuje

Zobacz: Natalia Kukulska o występie córki na koncercie pamięci Anny Jantar. Tak widzi jej muzyczną karierę

Zobacz: Natalia Kukulska napisała publiczną wiadomość do Pikeja: “To już nie przelewki”!


Natalia Kukulska – Życia mała garść 2019

Natalia Kukulska – Życia mała garść 2019

Natalia Kukulska – Życia mała garść 2019

Natalia Kukulska – Życia mała garść 2019

Marek Piekarczyk – Życia mała garść 2019

Marek Piekarczyk – Życia mała garść 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×