Gwiazdy finałowego odcinka „The Voice 7”: Maria Sadowska, Barbara Kurdej-Szatan, Natalia Nykiel, Kayah, Margaret

The Voice 7 finał zdjęcia

The Voice 7 finał zdjęcia

Kto wystąpił w finale 7. edycji The Voice of Poland?

Poznaliśmy zwycięzcę 7. edycji The Voice of Poland. Najlepszy głos w Polsce według widzów ma Mateusz Grędziński. Chociaż to był jego wieczór, producenci zadbali, aby na scenie pojawiło się kilka gwiazd niespodzianek. Tym razem z finalistami wystąpili Kayah, Kuba Badach, Margaret i Grzegorz Skawiński. Muzycznym gościem wieczoru była Natalia Nykiel, która odebrała wyróżnienia za sprzedaż swoich singli.

W trakcie show widzowie mogli liczyć na wskazówki jurorów/trenerów. Wszyscy na finał wybrali bardzo eleganckie kreacje: Natalia Kukulska, Andrzej Piaseczny, Tomson i Baron oraz Maria Sadowska. Równie stylowo prezentowali się prowadzący Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel oraz relacjonujący wydarzenie od kulis Łukasz Jakóbiak i Maciej Musiał.

Oglądaliście finał The Voice of Poland 7?

Zobacz: Jest już pierwsza piosenka zwycięzcy The Voice of Poland 7! „Obietnice” Mateusza Grędzińskiego podbiją listy przebojów?

Zobacz: Natalia Kukulska w finale The Voice 7 do Tomasza Kammela: „Tego nie było w kontrakcie!”. Padła odpowiedź, a potem cięta riposta

Mateusz Grędziński wygrał w The Voice 7

Mateusz Grędziński wygrał w The Voice 7


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×