Szukaj

Gwiazdy promują nowy serial Polsatu: Julia Wieniawa, Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska

Zawsze warto serial obsada emisja kto gra

Obsada serialu “Zawsze warto” na konferencji prasowej

Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati promują serial Zawsze warto. Nowa produkcja Polsatu trafi na antenę wiosną 2019. Zobacz zdjęcia z konferencji prasowej.

Zawsze warto: Kiedy premiera serialu?

Zawsze warto to nowy serial Polsatu, który zobaczymy już wiosną 2019. Produkcja będzie opowiadać historię trzech kobiet – prawniczki, prostytutki i gospodyni domowej, które nawiązały bliską przyjaźń w dramatycznych okolicznościach.

Z oficjalnej informacji wiemy, że Julia Wieniawa wcieli się w rolę 22-letniej Ady, która jeszcze jako nastolatka wyszła za mąż. Jej małżeństwo nie przetrwało – ukochany nagle zniknął z jej życia zostawiając ją samą z ogromnymi długami. Katarzyna Zielińska będzie 37-letnią panią domu walczącą na co dzień z zaborczym mężem, zaś Weronika Rosati wcieli się w rolę 34-letniej prawniczki, która nie ma szczęścia w miłości.

Na konferencji promującej serial Zawsze warto pojawiły się aktorki wcielające się w główne role. Warto jednak zaznaczyć, że oprócz nich widzowie zobaczą na ekranie także Jacka Knapa i Joannę Kuberską.

Kreacje Rosati, Wieniawy i Zielińskiej znajdziecie w galerii zdjęć.

Cała rodzina królewska przyłapana na świątecznym spotkaniu u królowej Elżbiety II! Ciężarna Meghan Markle oraz księżna Kate zakopały topór wojenny!

Plejada znanych i lubianych na premierze spektaklu „Chcesz się bawić? Zadzwoń!”: Kasia Cichopek, Karolina Szostak, Ula Dębska, Grażyna Wolszczak, Anna Gzyra

Tłum gwiazd na premierze filmu „Pech to nie grzech”: Basia Kurdej-Szatan, Mikołaj Roznerski, Anna Dereszowska, Maria Dębska, Anna Prus


Lubisz oglądać seriale?

×