Wirtualna Polska

Wernisaż wystawy „Wymalowane” Sokólskiej: odmłodzona Wojciechowska, wystrzałowa Kaczoruk, stonowana Rogalska i dostojna Sworowska

Wernisaż wystawy „Wymalowane” Sokólskiej: odmłodzona Wojciechowska, wystrzałowa Kaczoruk, stonowana Rogalska i dostojna Sworowska

Wernisaż wystawy "Wymalowane" Eryki Sokólskiej

Na wernisażu wystawy Wymalowane Eryki Sokólskiej zjawili się znamienici goście. Wśród nich gwiazdy znane z pierwszych stron gazet. Zdjęcia.

Wirtualna Polska

Eryka Sokólska to znana makijażystka. Z jej usług korzystają najpopularniejsze polskie gwiazdy. Nie tylko mogą one liczyć na piękne ucharakteryzowanie, ale również rozmowę, o czym Sokólska opowiedziała w jednym z wywiadów.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zawód makijażysty to wbrew pozorom bardzo psychologiczne zajęcie. Trzeba tu połączyć talent do malowania i odpowiedni charakter. Na pewno warto umieć słuchać i mieć cierpliwość, czyli mieć typowe cechy terapeuty. Często kobiety i gwiazdy przychodzą do mnie nie tylko na makijaż, ale też po to, żeby wyrzucić z siebie to, co leży im na sercu: opowiedzieć o przeżyciach, czasem sekretach. W dużej mierze więc nasz zawód polega na dyskrecji – wyznała portalowi polki.pl.

Przyjaciółka sław nieco rozszerzyła działalność i zajęła się sztuką. W piątek na wernisażu jej wystawy pt. Wymalowane tłumnie pojawiły się gwiazdy. Jak sama objaśniła, projekt łączy fotografię, makijaż oraz malarstwo.

 Sokólska postanowiła użyć make-upu jako artystycznego medium do opowiedzenia szesnastu subiektywnych i szczerych historii. Ich tematy rozpięte są od osobistych doświadczeń artystki, przez ekologię i cielesność, po krytyczne spojrzenie na współczesne media. Wystawa dodatkowo prezentuje jak makijaż przenika się z malarską twórczością Eryki Sokólskiej i fotografią. Do projektu artystka zaprosiła czołowe osobowości polskiej fotografii, stylizacji i fryzjerstwa, tworząc tym samym wieloaspektową wystawę, która łączy różne spojrzenia na współczesność – czytamy na jej profilu w social mediach.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Wymalowane – wernisaż wystawy Eryki Sokólskiej. Zdjęcia

Wśród uczestników spotkania znaleźli się Martyna Wojciechowska, Bogna Sworowska, Renata Kaczoruk, Marzena Rogalska, Andrzej Pągowski. Zdjęcia tych sław obejrzycie w galerii pod tekstem.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Wojciechowska zaprezentowała się w czarnej koszuli, spodniach i eleganckich butach w tym samym kolorze. Kaczoruk zapozowała przed fotoreporterami w białej sukni i brązowym płaszczu. Rogalska pojawiła się w białej bluzce z długim rękawem, spodniach w kropki, a jej look uzupełniały okulary i czerwona torba. Sworowska miała na sobie czarną kreację, składającą się na marynarkę, koszulkę i wąskie spodnie. Świetnie wyglądała też sama Sokólska, która wbiła się w marynarkę i brązową bluzkę.

Koniecznie dajcie znać, która z pań najbardziej się wam dziś spodobała.


Martyna Wojciechowska - Wernisaż wystawy

Martyna Wojciechowska - Wernisaż wystawy "Wymalowane" Eryki Sokólskiej

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Bogna Sworowska - Wernisaż wystawy

Bogna Sworowska - Wernisaż wystawy "Wymalowane" Eryki Sokólskiej

Renata Kaczoruk - Wernisaż wystawy

Renata Kaczoruk - Wernisaż wystawy "Wymalowane" Eryki Sokólskiej

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×