Gwiazdy „DDTVN” razem żegnają wakacje: Małgorzata Rozenek, Agnieszka Woźniak-Starak, Andrzej Sołtysik…

Dzień Dobry TVN

Dzień Dobry TVN

W studiu Dzień Dobry TVN pojawili się dzisiaj wszyscy prowadzący. Nie zabrakło też debiutujących: Małgosi Rozenek i Krzysztofa Skórzyńskiego. Do sieci trafiły pamiątkowe zdjęcia. 

Dzień Dobry TVN przechodzi ostatnio rewolucyjną zmianę. Program jest obecny na antenie od kilkunastu lat i na stałe zapisał się w ramówce stacji. Od debiutu poranny format przeszedł spore roszady kadrowe. Przez ostatni rok widzowie mieli okazję oglądać 5 par prowadzących. Wiadomo, że po wakacyjnej przerwie do prezenterów dołączy nowy duet.

Od dawna już pojawiały się doniesienia o tym, że do grona gospodarzy śniadaniówki dołączy Małgorzata Rozenek. Gwiazda stacji sama deklarowała taką chęć i przyznała, że od wielu lat proponowało to byłemu już dyrektorowi programowemu, Edwardowi Miszczakowi. W czasie prezentacji jesiennej ramówki TVN oficjalnie przedstawiono ją widzom jako nową prowadzącą, a dołączył do niej dobrze znany widzom Krzysztof Skórzyński.

Czuję, że to jest ten moment. Czuję, że to jest moment, na który pracowałam tyle czasu. Czuję, że tak naprawdę to wszystko się dopiero zaczyna, że warto marzyć, że warto być gotowym na spełnianie marzeń. Cieszę się, że to Krzysztof jest u mojego boku w tym momencie, więc jest to bardzo ważny dla mnie dzień. Jak myśmy się sparowali, dowiedzieliśmy się o tym, to radość była niesamowicie duża, dlatego, że ja się niesamowicie cieszę, że jest Krzysztof z tak ogromnym doświadczeniem zawodowym, osoba, która naprawdę wie wszystko o pracy w telewizji.

Wszyscy prowadzący Dzień Dobry TVN. Zdjęcia

W sobotnim odcinku Dzień Dobry TVN nie zabrakło wspaniałych emocji. Wszyscy prowadzący zjawili się razem w studiu i poprowadzili program. Wśród nich pojawił się także nowy duet, czyli Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński. Po skończonej pracy gwiazdy chętnie pozowały do zdjęć na ściance, a cały zespół śniadaniówki zrobił sobie także kilka pamiątkowych ujęć.

W naszej galerii zobaczycie zdjęcia: Agnieszki Woźniak-Starak, Ewy Drzyzgi, Pauliny Krupińskiej, Damiana Michałowskiego, Małgorzaty Ohme, Filipa Chajzera, Andrzej Sołtysik, Anny Kalczyńskiej, Małgorzaty Rozenek i Krzysztofa Skórzyńskiego.


Damian Michałowski i Paulina Krupińska

Damian Michałowski i Paulina Krupińska

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak

Małgorzata Ohme, Filip Chajzer, Anna Kalczyńska, andrzej Sołtysik, Małgorzata Rozenek, Krzysztof SKórzyński, Damian Michałowski, Paulina Krupińska

Małgorzata Ohme, Filip Chajzer, Anna Kalczyńska, andrzej Sołtysik, Małgorzata Rozenek, Krzysztof SKórzyński, Damian Michałowski, Paulina Krupińska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×