Gwiazdy na finale WOŚP 2019: Przemek Kossakowski, Karolina Ferenstein-Kraśko, Maja Ostaszewska, Piotr Kraśko, Omenaa Mensah, Weronika Książkiewicz

gwiazdy wośp 2019

gwiazdy wośp 2019

Gwiazdy na finale WOŚP 2019 w Warszawie

Gwiazdy wspierają WOŚP 2019. Plejada najważniejszych nazwisk pojawiła się na 27. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Warszawie by pomóc fundacji Jurka Owsiaka. Kto się pojawił? Którzy znani i lubiani wspierali zbieranie funduszy na sprzęt szpitalny? Zobaczcie zdjęcia!

13 stycznia w całej Polsce zaroiło się od czerwonych serduszek – nie bez powodu! To właśnie w tę niedzielę świętowaliśmy 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jak co roku w styczniu wspomagając fundację Jurka Owsiaka w zbieraniu funduszy na sprzęt szpitalny. Na ulicach zrobiło się kolorowo od charakterystycznych puszek, do których można wrzucać datki, a wolontariusze zbierają je bez wytchnienia. Stolica również nie próżnuje.

W Warszawie zebrało się wiele nazwisk ze świata show-biznesu, które wspierają fundację ze sztabu głównego, w którym również odbywa się uroczysty finał. Kto wspierał fundację Jurka Owsiaka?

Pojawili się między innymi Przemek KossakowskiMichał ŻebrowskiCezary PazuraHubert UrbańskiFilip ChajzerKarolina Ferenstein-KraśkoPiotr Kraśko, a także Maja OstawszewskaCleo… a to dopiero początek!

Kto jeszcze wspierał WOŚP 2019?

Zobaczcie galerię!

Tak gwiazdy wspierają WOŚP 2019: Martyna Wojciechowska, Małgorzata Rozenek, Kinga Rusin, Filip Chajzer, Małgorzata Socha, Karolina Malinowska, Radosław Majdan

Największe gwiazdy wspierają WOŚP! Co przekazały na licytacje? Wybraliśmy najciekawsze aukcje!

Stylowe gwiazdy na premierze spektaklu: Julia Wieniawa, Paulina Sykut, Katarzyna Zielińska, Mateusz Damięcki z żoną


Omenaa Mensah i Weronika Książkiewicz - finał WOŚP 2019 w Warszawie

Omenaa Mensah i Weronika Książkiewicz - finał WOŚP 2019 w Warszawie

Cleo - finał WOŚP 2019 w Warszawie

Cleo - finał WOŚP 2019 w Warszawie

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko - finał WOŚP 2019 w Warszawie

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko - finał WOŚP 2019 w Warszawie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×