WOŚP 2018: Gwiazdy aktywnie zbierają pieniądze na fundację Jurka Owsiaka! Radosław Majdan, Dorota Gardias, Małgorzata Rozenek, Olivier Janiak, Filip Chajzer,

WOŚP 2018

Gwiazdy aktywnie kwestują podczas finału WOŚP 2018

W niedzielę 14 stycznia odbył się 26 już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, kierowany przez Jurka Owsiaka i jego fundację. WOŚP 2018 nie mógł się jednak obyć bez gwiazd! Znani i lubiani słyną z tego, że chętnie i bez kapryszenia angażują się w różnego rodzaju akcje charytatywne, więc podczas największej i najsłynniejszej z nich nie mogło ich zabraknąć. Na aukcjach WOŚP pojawiło się wiele bezcennych fantów, takich jak suknie ślubne, wyjazdy na zagraniczne wycieczki, bilety na mecze, piłki z podpisami reprezentacji, lekcje jazdy czy kursy gotowania – wszystko to w towarzystwie znanych i lubianych!

Nie była to jednak jedyna forma wsparcia, jaką zaoferowali Owsiakowi. Zjawili się tłumnie w studio WOŚP by aktywnie uczestniczyć w zbiórce pieniędzy, rozmawiać z ludźmi i zachęcać ich do pomagania – nie zabrakło Małgorzaty Rozenek, która zmobilizowała całą rodzinę, Oliviera Janiaka, Doroty Gardias czy niezastąpionego Filipa Chajzera, który na aukcję przeznaczył swojego poloneza!

Kto jeszcze pojawił się by kwestować w dniu finału? Sami się przekonajcie i zajrzyjcie do naszej galerii!

Zobacz: Polskie gwiazdy przekazały na aukcje WOŚP 2018 prawdziwe rarytasy! Suknie ślubne, kolacja w Londynie, a nawet wspólna impreza sylwestrowa! Co jeszcze?

Zobacz: Pary prezydenckie zawsze wspierały WOŚP. Będziecie zdumieni tym, co przekazywali na licytacje!

Zobacz: Gratka dla fanów Roberta Lewandowskiego! Przedmiot, który pojawił się na aukcji WOŚP to prawdziwy rarytas!


Małgorzata Rozenek z synami i Radosławem Majdanem - WOŚP 2018

Małgorzata Rozenek z synami i Radosławem Majdanem - WOŚP 2018

Sarsa - WOŚP 2018

Sarsa - WOŚP 2018

Antoni Pawlicki - WOŚP 2018

Antoni Pawlicki - WOŚP 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×