Szukaj

WOŚP 2018: Gwiazdy aktywnie zbierają pieniądze na fundację Jurka Owsiaka! Radosław Majdan, Dorota Gardias, Małgorzata Rozenek, Olivier Janiak, Filip Chajzer,

Gwiazdy aktywnie kwestują podczas finału WOŚP 2018

W niedzielę 14 stycznia odbył się 26 już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, kierowany przez Jurka Owsiaka i jego fundację. WOŚP 2018 nie mógł się jednak obyć bez gwiazd! Znani i lubiani słyną z tego, że chętnie i bez kapryszenia angażują się w różnego rodzaju akcje charytatywne, więc podczas największej i najsłynniejszej z nich nie mogło ich zabraknąć. Na aukcjach WOŚP pojawiło się wiele bezcennych fantów, takich jak suknie ślubne, wyjazdy na zagraniczne wycieczki, bilety na mecze, piłki z podpisami reprezentacji, lekcje jazdy czy kursy gotowania – wszystko to w towarzystwie znanych i lubianych!

Nie była to jednak jedyna forma wsparcia, jaką zaoferowali Owsiakowi. Zjawili się tłumnie w studio WOŚP by aktywnie uczestniczyć w zbiórce pieniędzy, rozmawiać z ludźmi i zachęcać ich do pomagania – nie zabrakło Małgorzaty Rozenek, która zmobilizowała całą rodzinę, Oliviera Janiaka, Doroty Gardias czy niezastąpionego Filipa Chajzera, który na aukcję przeznaczył swojego poloneza!

Kto jeszcze pojawił się by kwestować w dniu finału? Sami się przekonajcie i zajrzyjcie do naszej galerii!

Polskie gwiazdy przekazały na aukcje WOŚP 2018 prawdziwe rarytasy! Suknie ślubne, kolacja w Londynie, a nawet wspólna impreza sylwestrowa! Co jeszcze?

Pary prezydenckie zawsze wspierały WOŚP. Będziecie zdumieni co przekazywali na licytacje!

Gratka dla fanów Roberta Lewandowskiego! Przedmiot, który wystawił na aukcji WOŚP to prawdziwy rarytas!


Wspieracie Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?

×