Polsat szykuje nowy hit! Gwiazdy „World of Dance” na konferencji: Edyta Herbuś, Olga Kalicka, Rafał Kamiński

World of Dance jury, program, prowadzący

World of Dance jury, program, prowadzący

Konferencja promująca polską edycję World of Dance

World of Dance to światowy hit amerykańskiej telewizji, który jesienią doczeka się swojej edycji także i w Polsce. W programie wystąpią profesjonalni tancerze, którzy tworzyć będą spektakularne choreografie. Obecnie trwa nabór uczestników, a członkowie ekipy w pocie czoła pracują już na planie.

World of Dance puszczany będzie naprzemiennie z Dancing with the stars, a pierwszy sezon hitowego formatu, wprost od Jennifer Lopez, zobaczymy już za kilka miesięcy. Chociaż na razie większość szczegółów okrytych jest tajemnicą, producenci dbają o to, by stopniowo dostarczać coraz to nowych informacji.

Niedawno poznaliśmy skład jury. Okazuje się, że zmagania uczestników będą oceniać: Michał Malitowski, Edyta Herbuś i znany z You can dance  Rafał „Roofi” Kamiński. W roli prowadzących natomiast zadebiutują: aktorka Olga Kalicka i tancerz
Karol Niecikowski.

Pierwszy odcinek z pewnością rozkręci jesienną ramówkę Polsatu! Ekipa działa już na planie. Co się dzieje podczas nagrywania? Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii i przekonajcie się sami.

To dopiero niespodzianka! Nowe taneczne show Polsatu poprowadzi gwiazda „Rodzinki.pl”!

To już pewne! Edyta Herbuś zostanie jurorką w „World of Dance”! Mamy oficjalne oświadczenie

Znamy kolejną jurorkę nowego tanecznego show! Kto pojawi się w „World of Dance” u boku Edyty Herbuś? Dawno jej nie widzieliśmy!


Edyta Herbuś - World of dance

Edyta Herbuś - World of dance

Rafał Kamiński - World of dance

Rafał Kamiński - World of dance

Michał Malitowski - Word of dance

Michał Malitowski - Word of dance

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×