Uczestnicy i celebryci promują nowe reality-show „Wild Life”. Kto wpadł na imprezę do Sopotu?

Gala promująca program Wild Life

Gala promująca program Wild Life

Uczestnicy promują najnowszą produkcję Festival Group pt. Wild Life, którą bez cenzury można oglądać na platformie WOW. Jak wyglądają? Co wiadomo o produkcji? Zdjęcia.

Formaty typu reality show od lat biją rekordy popularności na całym świecie. Osoby, które się do nich zgłaszają, są gotowe wyjawić najgłębiej skrywane sekrety tylko po to, by zwiększyć swoje szanse na wygraną lub zdobyć sławę.

Stacje telewizyjne prześcigają się w pomysłach na nowe programy, które mają zapewnić widzom rozrywkę. Na przestrzeni kilku ostatnich lat mieliśmy okazję przyglądać się zmaganiom uczestników w takich produkcjach, jak: Hotel Paradise, Power Couple czy Love Island. Wyspa miłości, a to dopiero początek tego, co mają w zanadrzu stacje telewizyjne.

Uczestnicy promują program Wild Life

Serwis Player, który opiera się na udostępnianiu wideo na życzenie, cieszy się coraz większą popularnością. Wszystko za sprawą najnowszych produkcji, które udostępniane są widzom wyłącznie za jej pośrednictwem. W ostatnim czasie na platformie pojawiło się najnowsze reality show, jakim jest Wild Life.

Na evencie promującym program pojawili się wszyscy jego uczestnicy oraz osoby związane z produkcją, czyli Adrian Cios, Alan Kwieciński, Dominik Kamiński, Eryk Tur, Kamil Buryło, Karol Ducartis, Rafał Nowaczuk, Yvan Yevtushenko oraz osiem niewątpliwie pięknych pań: Emilia Malesa, Patrycja Knecht, Ola Nowicka, Ola Daniel, Klaudia Guziejko, Karolina Podyma, Roksana Oraniec i Sonia Wojciechowska.

Zdjęcia z imprezy zobaczycie w naszej galerii.

O czym jest Wild Life?

Reality show pt. Wild Life, to program, w którym dziesięciu uczestników – pięciu mężczyzn i pięć kobiet, przez dwa tygodnie mieszka pod jednym dachem na przepięknej wyspie Gran Canaria.

W kolejnych dniach śmiałkowie wystawiani są na próbę. Aby mieć szansę na wygraną, muszą wykonać szereg zadań, które nieraz będą wymagały od nich olbrzymiego poświęcenia. Poprawne wykonanie zadania nie zawsze jest równoznaczne z przejściem do kolejnego etapu. Sytuacja jest tym trudniejsza, że w pięknej willi położonej na jednej z wysp Oceanu Atlantyckiego nie brakuje pokus, którymi są sami uczestnicy. Czasami wystarczy tylko kilka ukradkowych spojrzeń lub krótka wymiana zdań, by zrodziło się między nimi płomienne uczucie lub ogromna nienawiść.

O główną wygraną, jaką jest możliwość poprowadzenia programu typu reality show, zawalczyli: 24-letnia Patrycja, 18-letnia Sonia, 20-letnia Klaudia, 26-letnia Emilia, 24-letnia Roksana oraz 24-letni Dominik, 22-letni Adrian, 29-letni Rafał, 22-letni Eryk i 26-letni Karol.

Wszystkie odcinki Wild Life dostępne są na Player, a już teraz na platformie Wow możecie obejrzeć je BEZ CENZURY.


Adrian Cios - gala Wild Life

Adrian Cios - gala Wild Life

Alan Kwieciński - gala Wild Life

Alan Kwieciński - gala Wild Life

Dominik Kamiński - gala Wild Life

Dominik Kamiński - gala Wild Life

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×